szilvia84

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Alksebor Kenőcs

Alksebor Kenőcs
2016. szeptember 23.

Ez a krém akár még lehet jó is. Nemrég kezdtem el használni. Felhagytam a Finacea krémmel, se mitesszerekre, sem zárt komedókra, sem kezdődő rozaceámra nem használt, pedig több mint egy évig nyúztam vele magam. Az arcom folyamatosan kipirosodik és szinte piros is marad egész nap. Erre próbáltam valami mást keresni. Egy jó tanács nagyon érzékeny, rozaceás bőrűeknek: Ez nem az a krém, amit ha megvettetek napi szinten reggel este használjatok, ahogy a betegtájékoztatóban van leírva. Nagyon sok. Fokozatosan hozzá kell szoktatni a bőrt, A vitaminnal csak ésszel. Először csak hetente kétszer este és ha rendben van, akkor lehet hetente háromszor használni... én egymást követő 3 napon keresztül kentem vele magam, de a harmadik nap már irritált, szárított, viszont első körben biztosan lejjebb húzta a pirosságot és puha bőrt eredményez. Elég egy lehelet vékony réteg belőle, így szerintem sokáig elég. Hűtőben kell tárolni. És a hidratálókrém ugyanúgy kell fölé. :)

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2016. szeptember 22.

Ha ezt hamarabb felfedezem, akkor nem költök többet 3000 ft-os korrektorra :/ Tök jó, hogy többféle színben lehet kapni, nagyjából mindenki ki tudja választani a neki leginkább megfelelőt, az valóban igaz, hogy a nap során többször újra kell kenni, de nekem nem volt olyan korrektorom, amit ne kellett volna. Árban szuper 5* :)

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre

Paula's Choice Calm Soothing Toner Kombinált/Zsíros Bőrre
2016. szeptember 22.

Mintákat rendelgettem belőle amit nagyon szerettem, így vettem végül egy teljes kiszerelést. Jó termék nagyon, de annyi mindent használok, hogy végül nincs szükségem rá.