szilvy24@

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. február 12.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Axe Anarchy Women Deo Spray

Axe Anarchy Women Deo Spray
2014. augusztus 24.

megvettem én is nekem az illata nagyon emlékeztet a Rexonára de egyébként teszi a dolgát megvagyok elégedve vele

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25

DiorSkin Forever Extreme Wear Flawless Makeup SPF25
2014. augusztus 24.

életemben nem csalódtam még ekkorát alapozóban mint ebben, EL alapozókat használok de nincs sok bőrhibám gondoltam beszerzek magamnak egy Dior-t is melléjük mindig is húzott a szívem a márka után, megbeszéltem a csajokkal hogy elmegyünk vásárolgatni délelőtt fél 12 kor felraktam magamra az alapozót gyönyörű eredmény tetszett is nagyon amit láttam csajok is megjegyezték hogy tökéletes lett a szín minden..bő 3 órás vásárlás utána haza mentem és bele néztem a tükörbe az orromról teljesen lekopott az alapozó szó szerint semmi nem volt rajta pedig nem dörzsölgettem az orromat az arcom többi része meg úgy fénylett mintha olajban meg mártogattam volna..még próbálkozok vele más púderrel együtt de ennél sokall többet vártam sőt csodát vártam

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening

Adidas Pro Clear Női 24 Órás Golyós Dezodor Anti-Whitening
2014. augusztus 8.

régóta csak ezt a fajtát veszem meg de most úgy jártam vele hogy megvettem akciósan 50%-os leárazásnál és én nem tudom miért de úgy kiszárította a hónaljam hogy annyira fáj meg ég :/ szerintem azért volt le akciózva mert már régi vagy nem tudom..ettől függetlenül ezt fogom használni mert az illatát is szeretem de többet nem veszem meg akciósan!