Szimat

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP

Calvin Klein Obsession Night for Woman EDP
2018. április 26.

Végre, végre! Nagyon meglepett egy illatolás alkalmával, hogy mennyire emlékeztet az oriflame After Hours-ára. És nem fordítva, vicces, nem? :D (akkoriban még fiatal voltam és bohó, de azt az illatkát még most is használnám, ha gyártanák:) sajnos már vagy 8-10 éve nem teszik)

Az Obsession Night-ot ma kaptam meg itteni biznisz révén, egyelőre nosztalgia és imadat van.
Kissé hangsúlyosabban érzem a rózsát, mint amire számítottam, de finom, rafinált, mégis kedves illattá kerekedik rajtam. Szerencsére a többek által említett aftershave-es vonulat nálam kimaradt, lehet, hogy a majdnemnyári 26 fok miatt.

Már 6 órája viselem: a csuklómról elillant, a nyakamról viszont elő-elősompolyog, így ezt már tartósnak mondanám.
Hatósugarát még tesztelem, ma alig találkoztam emberekkel, de szerintem nem tolakodó, a bőrközelinél viszont erőteljesebb.

Update: több dicséretet is bezsebeltem, férfiaktól - nőktől vegyesen. Helyiségbe belépve nem megy elém több méternyit, de az íróasztal túloldalán érződik.

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel

dr. Organic Organic Aloe Vera Gel
2017. június 26.

Hatékony a szúnyogcsípés okozta (nálam hatalmas) duzzanat és bőrpír elmulasztására ÉS még a viszketést is megszünteti. Hihetetlen,de örülök, mint macska a farkának.
Nálunk kb 1 éve megvan, semmi baja.
Macska fülén lévő sebre (allergia miatt) is kentem - állatorvos engedélyével és javaslatára, arra is jó volt.
Széltől kipirosodott arcra is egy áldás, mint ahogy napégés után is. Mit is mondhatnék: mindig kell, hogy legyen belőle itthon. :)

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT

Hermès Un Jardin Sur Le Toit EDT
2016. szeptember 18.

Rajtam egy az egyben olyan lett, mint a régi Extravagance (Givenchy legendás illata).
Másoktól nem láttam ilyen kommentet, pedig szerintem megdöbbentő a hasonlóság.
Azt imádtam, de már tizenévekkel ezelőtt volt, ettôl most nagyon mást vártam.