Szimbike

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 11.
Bőrprobléma: Vízhiány

Avon Incandessence Lotus Parfüm

Avon Incandessence Lotus Parfüm
2019. november 10.

2500 ft értékben kaparintottam meg. Először a testápolója volt meg, amibe beleszerettem. De fülig. Általában a mélyebb, édesebb illatokat preferálom, de ez a Lotus megzabolázott. Annyira könnyed, ártatlan és friss. Szakasztott a lótuszvirág szirmának az illata.
Az üvege nagyon aranyos, sokakkal ellentétben nekem szimpatikus ez a gömb forma.
Nagy előnye, hogy rajtam és a ruháimon nagyon tartós. Egész nap kitart, sőt másnap is.
Maximális pontot kap tőlem.

Update: fogalmam sincs, elsőre hogy éreztem, hogy tartós ez az illat. Sajnos korántsem az. Ez viszont -2 csillagocskát vesztett az értékéből. Kár, mert maga az illatkompozíció szerintem nagyon ütős.

Balea Ránctalanító Arcmaszk

Balea Ránctalanító Arcmaszk
2019. szeptember 30.

Nicy011 Sajnálom, hogy a régebbi termék jobb hatást produkált. Én nemrég kezdtem el használni, szóval nem tudok véleményezni csak annyit, hogy nekem nagyon szimpatikus az állaga, és a remek ára is. Az illata Édesanyám retro kozmetikai szereinek illatára hasonlít, ami visszarepít a gyerekkoromba, szóval én nagyon remélem,hogy hosszabb távon is velem marad ez a termék.

Nature Box Kókusz Tusfürdő

Nature Box Kókusz Tusfürdő
2018. október 16.

Akciósan jutottam hozzá, így megvettem. Az illata intenzív, az állaga tökéletes. A flakonból szagolva beleszerettem az illatába, viszont fürdés közben nem az történt, amire vágytam, pedig imádom a kókuszos termékeket, de azt hiszem, nem ő az igazi. Ez nem a termék hibája, úgyhogy ezért nem vonok le az értékéből. Tömeg cucc, semmiképp nem sorolom vegán kategóriába, ha az illatát és az összetevőit veszem figyelembe, csak marketing fogás szerintem ez a vegán jelző. Mindenesetre egynek elmegy.