szindike

Regisztráció dátuma: 2013. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. június 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2013. december 18.

Nekem hullik a hajam tőle, pedig annyira szép árnyalata lesz tőle . Gyöngyszőkét használok. A hajhullás miatt kap csak hármast.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2013. december 18.

EZ CSODASZER!!! Két hónapja használom, szempillámra, szemöldökömre minden nap, hajamra kétszer hetente hajmosás előtt két-három órányit és szem alatti karikákra minden nap! Másodjára tudom kimosni a hajamból, aztán Latte pakolást használok 5 percig. Fantasztikus, most vehető észre a hatása, tehát kell az a két hónap hatóidő, de megéri. Igaz, előtte Merz Speciel drazsét is szedtem egy hónapig, ez így együtt nagyon nagyon sok csillag!!!! Pedig a hajam hátközépig érő, szőkített, egyik hónapban Syoss szőkítőt használok, másik hónapban Loreal Casting gyöngyszőkével festem, hetente vasalom, tehát igénybe vett hajam tette nagyon széppé és most már gyorsabban is nő. Bár az első hónapban hullott, de most már egyre kevesebb hajat szedek ki a fésőből, gondolom, kell a hely az új hajhagymáknak :) Szuper!

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2013. június 6.

Nagyon szépen világosít a 12-0 árnyalat, és nem rongálja a hajam, pedig havonta ezzel festem. Elégedett vagyok vele.