szisz216

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Garnier Golyós Dezodor Invisible

Garnier Golyós Dezodor Invisible
2020. május 15.

Hááát... őszintén szólva én nem vagyok vele maradéktalanul elégedett.
Egy ideje csak ezt vagy a kék testvérét használom,de az utóbbi időben úgy vettem észre hogy 1-2 óránál nem bírja tovább a kiképzést pedig nem vagyok kifejezetten izzadós és nem is szaunamesterként dolgozom.Mivel még csak május van így ugyan fájó szívvel de beruháztam egy fújós dezodorra kiegészítésnek amíg el nem fogy, mivel úgy néz ki ez kevés lesz a közelgő 45 fokos nyárra. Azért hogy a pozitív dolgokat is megemlítsem: az illata tényleg isteni, gyorsan szárad és csak alig hagy foltot a ruhákon (olyannal még nem találkoztam ami egyáltalán nem hagyna szóval ez is nagy szó)

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém

The Body Shop Hemp Hand Protector Kézkrém
2020. január 23.

Határozottan csodaszer,abszolút megéri az árát!
Az egyetlen ami a véresre repedezett kezemet rendbe rakja télen(vagy néha nyáron).
Amióta felfedeztem nem is használok másik kézkrémet, maximum ha egy másik TBS illatba beleszeretek és nem tudok neki ellenállni.

Oriflame Incognito for Her EDT

Oriflame Incognito for Her EDT
2020. január 23.

Kellemes édes illata van, bár a tartóssága nem az igazi,de ennyi pénzért ezt nem is vártam el. Kerestem egy olcsóbb parfümöt,amit napközben a munkahelyemen elfújogatok magamra és 2000 Ft-os akciós áron erre esett a választásom. Nem bántam meg,egynek jó lesz,de nem is lett szerelem, sőt kicsit már most unom pedig még alig fogyott :D