SziSzilvi2000

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Deozerstäuber Wasserminze Meeresmineral

Alverde Deozerstäuber Wasserminze Meeresmineral
2019. augusztus 31.

Nekem sajnos egyáltalán nem jött be :/ az illatát egyáltalán nem szeretem, ugyanúgy izzadok, mintha nem is lenne rajtam dezodor és kiszárítja a bőrt, amitől viszketek is... Nem tudom ajánlani. Alig fogyott belőle valamennyi, de nem fogom elhasználni.

p2 Nude Blend Foundation

p2 Nude Blend Foundation
2019. február 1.

Pocsék ez a termék, pénzkidobás volt. A legvilágosabb szín is sötét nekem, ragacsos, fénylő, maszkhatása van és ahhoz képest hogy azt írták rá, hogy "nem komedogén" mégis teljesen eltömítette a pórusaimat. Rossz érzés viselni, nincs annyi púder ami segítene ezen a terméken. ZSÍROS BŐRŰEK HANYAGOLJÁK!

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. február 1.

Pozitívum, hogy még nem volt szerencsém másik olyan alapozót találni ami színben ennyire tökéletesen passzol a bőrömhöz: a 110-es szín nagyon világos és sárgás tónusú. De igazából ennyi érvem van mellette :(. Nem túl jó a fedése, én ecsettel 2 rétegben szoktam felvinni, igaz, nekem ennyi elég, de mégis csak lehetne kicsit erősebb. Mattra szárad, nem púderezem le rögtön felvitel után, csak napközben, mikor kezd átfényleni.Sajnos nem túl tartós, 3-4 óra után már annyi fedése sincs mit az elején. Azoknak tudnám ajánlani, akik nem szeretnének erős fedést 24 órán keresztül, csak frissebb, üdébbnek tűnő arcot.