szkat

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. december 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Seacret Iszap Sampon

Seacret Iszap Sampon
2016. november 14.

Sokadjára vesszük már ezt a sampont, a párom csak ezzel mos hajat. Elég húzós az ára, de neki nagyon sokáig elég - kb egy évig - és íy már nem olyan vészes. Az illata kellemesen visszafogott, jól tisztít. Nem habzik annyira mint sok más sampon, de nem hiányzik. Csak az ára miatt a 4*

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál

Maybelline The Rocket Volum' Express Szempillaspirál
2016. november 14.

Nagyon szép szempillákat csinál, nekem nem is pereg le hamar, viszont eléggé megkeményedik - ez mondjuk lehet, hogy inkább jó tulajdonság, mert megtartja az ívelt alakot is. Egyelőre nem irritálja a szemem sem.

One Step Crystalac

One Step Crystalac
2016. november 14.

Ajándékba kaptam egy kezdőcsomagot és azóta már jópár színt beszereztem. Én nagyon szeretem. Elég erős, gyorsan növő körmeim vannak, nekem a hagyományos lakkok 2-3 napot bírtak. Ezek a gél-lakkok 2-3 hete simán, akkor is inkább a lenövés miatt kell váltani. Én így használom: reszeléssel szedem le, (körömágybőr visszavágás, stb )kicsit polírozom, kezelem no buffer scrubbal, használok alaplakkot - eleinte nem használtam,úgy is jó volt, de így sokkal tartósabb - 1-2 réteg szín, fedőlakk. Ennyi. Arra kell nagyon figyelni, hogy ne menjen rá a bőrre (is) és ne legyen a széleken a körömágybőr mellett vastagon, mert akkor könnyen "megindul" és lejön. Kell gyakorolni, de pár alkalom után nagyon jól lehet vele bánni. Már 2 éve használom, és nem lett rosszabb vagy kevésbé egészséges a körmöm, ugyanúgy nő. Eddig a rekord idő, amíg fent volt (hosszabb nyaralás miatt) egy huzamban 6 hét volt kb (és csak az iszonyatos lenövés miatt kellett végül leszedni). A kezdőkészlethez kapott normál méretű színtelen fedőlakk most kezd kifogyni, szóval elég sokáig bírja egy üvegcse.