szkizita

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2017. december 1.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon

Szulfokoll Kátrányos Kénsampon
2018. augusztus 8.

Zsíros korpára, viszkető, pattanásos fejbőrre vettem. Végső elkeseredésemben, mi után a 4-5ezer forintos samponok csődöt mondtak. Remekül hatott, már két alkalom után. Az én hajamnak (ami egyébként meglehetősen vastag szálú) nagyon jó, lágy esése lesz tőle (persze a hajvégekre azért teszek pakolást a biztonság kedvéért). A viszketést szinte már teljesen megszüntette, lassabban is zsírosodik picit a hajam, ami jelenleg még annyit tesz, hogy harmadnaposan is szép (!). Ez nálam nagy eredmény. Remélem, hogy mindezek hatására sikerül a hajhullást is megfékezni. Majd update-elek. A festéket (natúr henna) nem szedi jobban mint más samponok. Még úgy is, hogy az illata éppen csak tűrhető :)

UPDATE: hosszabb távon már nem segített a viszketésen, a hajhullás (a zsíros seborrhea miatt) pedig továbbra is megmaradt. Váltottam.

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára

Eucerin DermoCapillaire Korpásodás Elleni Sampon Zsíros Korpára
2018. augusztus 8.

Nekem sajnos már egy jó ideje ott tartott a fejbőr problémám (viszketés, zsírosodás, gyulladt, piros gübecsek), hogy elég rendesen hullott a hajam is. A magisztrális készítmény amit írtak rá jó, csak oltári büdös. Csupa kén és kátrány, szóval képzelhetitek. Muszáj volt találnom egy sampont, aminek jó az illata, és nem semlegesíti a hamutál szagú sampon jótékony hatásait. Úgy tűnik, hogy ez lesz az. Önmagában próbáltam ki, és nem viszket a fejbőröm egyáltalán (hagyományos samponok esetén már kb hajmosás után közvetlenül viszket), sőt, bónusz, hogy a reggeli fésülködéskor alig hullott ki pár szál hajam. Beszámolok majd a későbbi tapasztalataimról is, de egyelőre 5 csillagos és bármennyi pénzt megérős (ezt visszaszívom, mert még megemelik az árát :))