Szlilla0504

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2019. január 25.

Nagyon rúzsos lettem amióta megvettem az első árnyalatokat ebből. Azóta bevásároltam még belőle három másik színt. Extra tartós, nincs az az étel vagy ital ami leszedné a számról. De már szinte annyira, hogy egyedül a Garnier olajos micellás vizével tudom csak rendesen leszedni. Amióta megjelent az Eraser-e azóta rájöttem, egy teljesen hétköznapi ajakápolóval alaposan át kell menni a rúzson, majd ezután a sminklemosó vagy a micellás víz és pikk-pakk lejön. Persze a tartósság miatt szárítja is rendesen az ajkaimat. Érdemes a használata előtt egy ajak radírozás és hidratálás, hiszen így szebb lesz a végeredmény is! Szerintem addig nem fogok tudni leállni velük, ameddig meg nem lesz az összes szín.

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation

Maybelline Fit Me Matte & Poreless Foundation
2019. január 25.

Körülbelül egy év Maybelline Fit Me korrektor használat után, mellyel maximálisan meg vagyok elégedve. Komolyan csak ajánlani tudom mindenkinek. Úgy döntöttem kipróbálom az alapozóját is, hátha az is ennyire bejön. Nagyon sokáig BB krémet használtam, sőt most is azt használok a mindennapra, de szerettem volna egy jó kis alapozót alkalmakhoz. Amikor órákon keresztül tartania kell az alapozomnak, anélkül hogy a zsíros bőröm átütne. Szerintem megtaláltam. Nagyon sokat olvastam róla, különböző YouTube guruk videóit nézve, valamint a korrektor háttérinformációjával együtt ez mellé tettem le a voksomat és nem bántam meg. Nagyon jó a fedése, kellőképpen mattít szárítás nélkül (zsíros bőr) és egy testesebb/zsírosabb hidratálókrém után sem mászik le az arcomról. Egy buli után is ugyanúgy néz ki a sminket, mint amikor elindultam otthonról.

Maybelline Fit Me Korrektor

Maybelline Fit Me Korrektor
2019. január 25.

Évek óta használom ezt a korrektort és nem találtam nála jobbat. Ár-érték arányban tökéletes. Elfedi a bőrhibáimat, a szem alatti karikákat és az apró ráncokba sem ül be ha megfelelően fixáltam púderrel. 10es árnyalatában van meg, ami passzol a világos, de kicsit sárgásabb színű bőrömhöz. Highlighthoz egy másik korrektort használok. Zsíros bőröm van, az enyémet nem szárítja ki. Gyanítom még sokáig újravevős lesz.