szlivi.rei

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. november 30.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Kate Moss Vintage

Kate Moss Vintage
2013. november 30.

2-3 éve, mikor vettem, akkor ez volt az én illatom. Sajnos pont a forgalomból való kivonása előtt találtam rá. Hogy most szeretném-e magamon, nem tudom, így csak 4 csillag, de 2-3 év után is emlékszem arra, hogy mennyire szerettem. Kifinomult, púderes, a kicsit barokkos visszafogottságot is éreztem benne, de barokkosan is gyönyörködtetett, az pedig élénken él emlékeimben.

(Mindig elteszem a parfümök üvegjeit, egy doboznyi már van, de ez a parfüm, a dobozba való betekintés nélkül is beugrik, hogy igen, akkor ez volt az.)
Azóta is reménykedem, hogy ráakadhatok megint valahol.

Essence Like A Girls' Night Out

Essence Like A Girls' Night Out
2013. november 30.

Igazi huszonéves, rohangászós, éppen egyetemista lettem, de még lélekben gimnazista vagyok parfüm. De mégsem teljesen. Az optimista napokra ugyanis kiváló. Ha látnék még belőle 50 ml-est valahol, biztosan megvenném. Kell az a vidámság, amit belecsal tud csalni az ember napjába.

Tartósságát tekintve abszolút táskába dobálós, napközben fújkálós, csoportos ebédek utáni illatfrissitős.

Hozzá kell tennem, hogy nyáron használtam, szerettem, egynek elment, de nem teljesen azt nyújtotta az én bőrömön, mint amit illatolás után elképzeltem, hogy majd fog alkotni rajtam. Ettől függetlenül újravenném.

SYOSS Repair Therapy Sampon

SYOSS Repair Therapy Sampon
2013. november 30.

Első használat, ó ez abszolút csodaszer... de nem, ez nem volt az a hajamnak. Nehezít, zsírosít, 2 nap után borzalmasan néztem ki. Hiába gazdaságos, ennyi pénzért már akkor Pantene sampon vagy valami, amit én már puccosnak titulálok.