SzMona

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

CeraVe Moisturizing Cream

CeraVe Moisturizing Cream
2019. február 11.
(!)

Kb. egy hete kaptam meg, azóta használom. A legjobbkor jött, mert télen akármit csinálok, mindig száraz a bőröm. Első blikkre túl sűrűnek, nehéz textúrájúnak tűnt, de felkenéskor rájöttem, hogy nem az. Viszonylag gyorsan beszívódik, és nem hagy ragacsos érzést maga után. Pár használat elég volt hogy a könyökömet, térdemimet rendbe tegye. Ami külön pozitívum, hogy tényleg nincs illata. A 10 éves kisfiamnak szintén száraz a bőre télen, de utálja ha bekenem bármivel - főleg ha a testápoló után ragad a bőre, és még illata is van. Ezzel teljesen ki van békülve, úgyhogy abszolút meggyőzött ez a krém. Arcon nem próbáltam még, de szerintem ott is adok neki egy esélyt. Szóval kellemes meglepetés volt, mert a doboz alapján nem vettem volna meg, annyira gyógyszertári a design. De nyilván egy krémet nem a doboz alapján szeretünk meg. :-) Ezt pedig nagyon lehet szeretni. :-)

Mádara Eye Contour Cream

Mádara Eye Contour Cream
2018. december 3.

Meglepődtem, hogy valaki a krém illatára panaszkodik... Nekem egyáltalán nem kellemetlen, szóval ez ízlés dolga. Viszont hozza, amit ígért. Néhány nap után is látom már a hatását. Kitartóan fogom használni, remélem nem fogok csalódni benne. 4-5 nap után abszolút elégedett vagyok.

Mádara Superseed Ragyogást és Energiát Adó Organikus Arcápoló Olaj

Mádara Superseed Ragyogást és Energiát Adó Organikus Arcápoló Olaj
2018. december 3.

Csak jót tudok mondani erről az olajról. Korábban másik márka hasonló termékét használtam, az fele ennyibe került, de a hatása is messze elmaradt ettől. Selymes, pihe-puha a bőröm tőle, imádom. Nagyon lassan fogy, egy hónapja használom, és alig hiányzik az üvegből. Az illata kellemes, bár én nagy Madara rajongó vagyok, szóval minimális elfogultság van bennem.