Szofe

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. október 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2019. szeptember 17.

Eddig talán sok szempontból ez az egyik legjobb alapozó, amit használtam. Kap levegőt a bőröm, nem ad nehéz érzetet.Télen világosabb árnyalatot használtam, azzal az volt a gondom, hogy nem fedett normálisan. Most, hogy nyáron lett egy kis színem, egy sötétebb verziót vettem, ennek a fedése is sokkal jobb. Nagyon könnyen el tudom dolgozni. A másik kedvencem az Estée Lauder double wear (az fedésben magasan üti ezt, de azt nagyon nehéz eldolgozni, hamar rászárad a bőrömre és nem kenődik jól)
Sokáig tart, reggel eljövök munkába és mire hazaérek még tűrhető a fejem. Nem tudom azt mondani, hogy a pattanások kevésbé jelennek meg... ezért a 4 csillag.

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP

Paco Rabanne Lady Million Empire EDP
2019. szeptember 16.

Telitalálat! Az édes illatok kedvelőjeként azonnal beleszerettem. Könnyed, nőies, finom illat. A tartóssága is tökéletes, még fürdés után is érződik a bőrömön. Nekem most ez a kedvenc.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2019. szeptember 16.

Én kellemesen csalódtam, a sok negatív hozzászólás láttán nagyon megijedtem, hogy feleslegesen vettem meg. Sweet fusiont választottam. Az illata nagyon kellemes. A hajam pedig totál olyan lesz befújás után mintha megmostam volna. Hatalmas segítség lesz ez számomra a mindennapokban, eddig sokszor kellett hajat mosnom egy héten. Ráadásul akciós volt.