szofija

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. október 30.
Bőrprobléma: Tág pórusok

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander
2017. május 23.

Ez valami csudijó :) igaz nem annyira tartós, de ebben a kora nyári/nyárias időben és szerintem később majd ha még talán ennél is melegebb lesz akkor is szeretni fogom :) üde friss illat, kellemesen édeskés, tényleg felvidulok mikor magamra fújom, szuperjó vétel volt, könnyed friss illatot kerestem, megtaláltam :)

Paco Rabanne Lady Million Prive

Paco Rabanne Lady Million Prive
2017. január 30.

Első szaglásra szerelem, tetszett papíron, tetszett magamon.. de annyit annyit vacilláltam vele, hogy mire megszereztem, eltűnt a szerelem, az illat még mindig finom, én nagyon kiérzem benne az anyaillatot, tartós illat, reggel fújok kettőt és még este is lehet egy kicsit érezni :)

Uriage Hyséac 3-Regul Krém

Uriage Hyséac 3-Regul Krém
2017. január 21.

Felfedező csomagban vettem meg a gyógyszertárban, volt hozzá egy 50 milis termál spré meg egy 50 milis habzó artisztító, gondoltam így megéri kipróbálni. Nagyjából 2 hónapja használom a krémet hetente 2-3x felváltva egy PC hámlasztóval, jobb szeretem estére felkenni mivel elég erős "illata" van, ami egyébként elég bántó tud lenni egy idő után. Arcradírozás után egyszer felkentem este, akkor szörnyen csípett, azóta tudom, hogy úgy nem szabad :D alapvetően nem okoz irritációt, csak az illata zavar, ha egy kicsit többet kenek egy területre akkor lepereg a bőrömről(?tudnám miért) csodát nem tesz a bőrömmel de könnyen beszívódik, kevesebb tőle a piros folt az arcomon, kevesebb miteszer, ha még lesz ilyen csomagban lehet újraveszem, de különben nekem egy picit drága önmagában :)