Szonja114

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. április 2.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó

Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosó
2019. április 2.

Számomra A lemosó. Annyi mindent kiprobaltam már, de csak ez nem csípi a szemem, és szuperül tisztít, ennél több nem is kell.

Crystal Body Deodorant Stick

Crystal Body Deodorant Stick
2019. március 28.

Te jó ég!! Ez maga a megvaltas, a csoda! Annyi de annyi “mindenmentes” dezodort kiprobaltam, egyszeruen egyik sem müködött, pedig én nem vagyok kihivas, nem vagyok annyira izzadós, de mégis iszonyat büdös lettem mindig ezektől a mentes cuccoktol ( büdösebb, mintha nem is használtam volna semmit...) De ezt felkenem reggel, és egész nap nincs kellemetlen szag, plusz rögtön mélyvízbe dobtam, mert futás előtt közvetlen kentem fel, és tökéletesen működött! Meleg szívvel ajanlom mindenkinek! Ár-érték arányban egyáltalán nem vészes, mert a nagyobb adag 2000 Forint, de nagyon sokáig elég, 8-9 -10 hónapig nagyjából, ezalatt az idő alatt elfogyasztok 3-4 másikat, ami pénzben sokkal többre jön ki.

Babylove Dusche & Shampoo Tusfürdő és Sampon

Babylove Dusche & Shampoo Tusfürdő és Sampon
2017. február 9.

Sajnos két rossz sampon választás utan a fejbőröm rettentően viszket, es korpás lett. Kínomban ezt a terméket vettem meg, es meg kell hogy mondjam, jo valasztas volt! Ettől kevésbé viszketek, es a hajam sem lett egyelore zsírosabb, de altalaban 2-3 hónap a bűvös határ, valahogy addigra unja meg a hajam a samponokat (Amik bevaltak. Amik irritálnak, az két alkalom alatt kiderul). Már sminklemosasra is ezt használom, szépen tisztít, és a bőröm nagyon puha lesz utana :) Szeretem.