szoszika

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. október 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Dr. Konopka's Volumennövelő Hajbalzsam

Dr. Konopka's Volumennövelő Hajbalzsam
2018. február 1.

Első használat után kérdezte a kislányom, hogy nem is érti, annyira más a haja. "Olyan nagy lett, máskor meg itt fent olyan lapos."- ezt mondta. :) Na jót mosolyogtam. Azt hiszem ez elmondja miért adtam 5 csillagot rá. Én alig bírtam összefogni a hajam, alig fért a fejemen. :) Egyébként sok hajam van, és nagyon erős is. Így szinte össze kellett szorítanom a hajgumival. Észrevettük, hogy előző héten már hét közepén hajat kellett mosni, most csak csodálkoztunk, hogy egyikünknek sem zsírosodott a haja, és a kislányom még mondta is hogy milyen selymes lett, nagyon más.

Wooden Spoon Narancsbőr Elleni Olaj

Wooden Spoon Narancsbőr Elleni Olaj
2018. február 1.

Nagyon szép, sima bőrt csinált már rögtön, amikor felkentem. Jók az összetevői. Nagyon bejött, ajánlom mindenkinek, én egyébként teljesen leálltam minden szintetikus kozmetikummal és szebb a bőröm, mint bármikor volt :)
Az olaj nem csíp, nem forrósít, nagyon szépen simítja a bőrt.

WiseTree Naturals Szérum Bőrfiatalításra (régi)

WiseTree Naturals Szérum Bőrfiatalításra (régi)
2018. február 1.

Egyértelmű 5 csillag! Évek óta keresek valamit, ami teljesen természetes, valóban építi és nem leépíti a bőrt, és hatékony is. El sem hiszem! Végre megtaláltam! Nem tudok csak szuperlatívuszokban írni róla. Gyönyörű, ragyogó bőrt eredményez már azonnal. A színe is megváltozott a bőrömnek. Kisimult lett, táplált, legszívesebben alapozó nélkül járkálnék! Tuti, hogy kipróbálom a WTN többi termékét is.