szoszika1125

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

High Care SPA Line Eye Care

High Care SPA Line Eye Care
2016. november 23.

Sajnos olyan szintű allergiát váltott ki, hogy 2 hétig nem jött rendbe a bőröm, mindezt másnap, mikor használni kezdtem. Nekem sajnos pénzkidobás volt.

DADO SENS Regeneration E Straffende Augencreme

DADO SENS Regeneration E Straffende Augencreme
2016. november 23.

Nagyon érzékeny a szemem, azokra a csodaszerekre is rosszul reagál, amik itt másoknál jól szerepelnek. Szinte minden szemkrém az ellenkező hatást váltja ki nálam, össszehúzza a bőrt, felpuffad a szemem, allergiás reakciókat tapasztalok pár hét után. Szóval valami rossz dolog biztosan van bennük, ami nem hiányzik a bőrnek. Amiről jót olvastam, azt én már kipróbáltam, a kifejezetten húzós árú krémeket is. (A hiúság nagy úr! :) Bőrgyógyászt és gyógyszertárakat is megjárva, az egyik drogériában kértem kifejezetten érzékeny bőrre való terméket. Azóta állandó helye van a polcon. Mindig újra veszem. Nincs semmi irritáló hatása, reggel mikor gyűrötten ébredek, bekenem a szemem és látványosan megfiatalítja a szem körüli bőrt már pár perc múlva. Szinte felhúzza a felső szemhéjat, kinyitja a szemet. Ráadásul nagyon szép összetevőkkel teszi mindezt, mert nem mindegy mi kerül a szem köré.Nagyon szeretem, örülök, hogy végre találtam egy jó terméket ennyi év próbálkozás után. Bőrbarát és nekem nagyon bevált. El sem tudom hinni.