szs

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 6.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

L'Oreal Paris True Match Super Blendable Crayon Concealer

L'Oreal Paris True Match Super Blendable Crayon Concealer
2018. március 13.

02-es árnyalatot használom egy kis extra fedés gyanánt a szemkörnyékemen( szemzug, szem alatt és szemöldök csont) és annyira szép üde tekintetet varázsol, hogy teljesen a szívembe zártam. Nem egy teljes fedésű korrektorról van szó, ahhoz kicsit gyengusz, de szerintem nagyon szépen eldolgozható és tartós megfelelő fixálás után.

Lush Honey Sugar Ajakradír

Lush Honey Sugar Ajakradír
2017. december 4.

Sokszor csak azért használom napi kétszer, mert annyira brutál finom íze van... :D legszívesebben megenném... egyébként tök jól radíroz, hű társa a téli hideg miatt rommá száradt ajkaimnak.Radírozás nélkül már kb el sem tudom képzelni egyik rúzsomat sem, annyival szebben mutatnak, hogy az valami eszméletlen. Egyébként én már próbáltam házi ajakradírt csinálni, mert soha nem hittem az ilyen előre elkészült cuccokban, de nekem valahogy sohasem sikerült jól és le sem szedte a száraz részeket... de ez szuperül lepucolja :) Ma már a hámló, fájó és undi ajkak a múlt. Köszi LUSH <3

Lush Honey Trap Ajakbalzsam

Lush Honey Trap Ajakbalzsam
2017. december 3.

Annyira finom és jó illata van, hogy az valami csoda <3 . Nagyon szép egészséges fényt ad az ajkaknak, szépen és alaposan hidratál. Minden rúzsnak tök jó alapot ad... akkor lennék még boldogabb, ha nem tégelyes lenne, hanem stiftes :) de egyébként alapdarab lett, imádom.