Szucsdetti98

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2019. szeptember 24.

Tegnap talalkoztam vele a Douglasban (eredetileg Tom Ford miatt mentem 😄), aztán valamiért felkeltette az érdeklődésemet, aminek nagyon örülök, mert iszonyat jó illata van.
Kifújáskor édes, nekem kissé csokis-cukros-vaníliás, később virágosabb rajtam. Nekem olyan mint a Black Opium és Olympea keveredése. Abban a pillanatban éreztem hogy ez az én parfumom lesz. Extra tartós, nagyon finom. Beszerzése folyamatban. :)

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2019. július 13.

Imádom! Annyira illik hozzam, sokáig érződik a bőrömön. Egyik abszolút favoritom az aquaval együtt. ❤️ Sokan kérdeztek, mi ez a jó illat rajtam; azt hiszem örök favorit lesz.

Fenty Beauty Moroccan Spice Palette

Fenty Beauty Moroccan Spice Palette
2019. február 12.

Update: ma kipróbáltam, 12 órán át viseltem, és ugyan olyan volt, mintha most csináltam volna a sminkem! Nem gondoltam volna, hogy ennyit bír! 😍 Tipp: ha primerrel fújjátok be az ecsetet, sokkal pigmentaltabb és erősebb színeket fogtok kapni. 😍
Akciósan, 35 €-ért sikerült beszerezni a velencei sephoraban, és hat egy csodaszép palettáról van szó! 😍 csináltam néhány swatchot, alig értem a szinekhez, de olyan pigmantalt, hogy csoda! Meg nem használtam sminkhez ugyan, de a swatchok alapján a pigmentaltsag és tartossag is szuper.