Szucsdetti98

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. január 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA

The Ordinary Mandelic Acid 10% + HA
2020. október 3.

Nagyon örülök hogy rátaláltam erre a termékre. Nagyon kombinált a bőröm, könnyen zsirosodik, keményen eltömődnek a pórusaim, hiába bármi, amit eddig használtam.
Ezen pedig a napi több, mint 8 órás maszkhasználat csak rontott. A fejem olyan volt mint egy mogyoródarabos jégkrém felszine.
De ez a szer egy éjszaka alatt iszonyat sokat segített!
A gyulladás és vörösség eltűnt, összehúzódtak a pórusaim, és szemmel láthatóan szebb lett a bőröm. Imádom!
Amint lesz egy erősebb is újra elérhető, tuti azt is megveszem. Én csak ajánlani tudom. 😊😊

Schwarzkopf Mad About Lengths Split Ends Fix Hajvégápoló Spray

Schwarzkopf Mad About Lengths Split Ends Fix Hajvégápoló Spray
2020. január 13.

Iszonyat vastag, töredezett végű hajamra kerestem olyan hajvégápolót, amitől nem lesz még jobban száraz a vége (ugyanis kb mindegyik termék, amit próbáltam, kiszárította).
Na ez egyátalan nem szárítja ki! Hajmosás után törölköző száraz hajrá fújom, megszárítom, és szép selymes lesz. :)
Végre nem nézek ki úgy, mint egy szalmakazal. Nekem nagyon bejött, ajánlom!

Lancôme La Nuit Tresor

Lancôme La Nuit Tresor
2019. szeptember 24.

Tegnap talalkoztam vele a Douglasban (eredetileg Tom Ford miatt mentem 😄), aztán valamiért felkeltette az érdeklődésemet, aminek nagyon örülök, mert iszonyat jó illata van.
Kifújáskor édes, nekem kissé csokis-cukros-vaníliás, később virágosabb rajtam. Nekem olyan mint a Black Opium és Olympea keveredése. Abban a pillanatban éreztem hogy ez az én parfumom lesz. Extra tartós, nagyon finom. Beszerzése folyamatban. :)