szucsnikky

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion

Australian Gold Botanical Sunscreen SPF50 Tinted Face Mineral Lotion
2022. április 26.

Nagyon szuper kis krém, ár-érték arányban is verhetetlen. Egységes bőrképet ad matt finish-el, jó érzés használni. Egy problémám van csak vele, a legvilágosabb változata is sötét az én bőrömhöz képest, szóval le kell vonnom egy csillagot, amiért nem gondolnak a tényleg világos bőrű emberekre.
Ami pozitívum, hogy ez alá el tudom használni a PC Calm fényvédőjét (ami nekem borzasztóan csúnya fehér, zsíros réteget hagyott az arcomon), és legalább nem kell kidobnom, mert a kettő "kiegyenlíti" egymást. Viszont magában nem tudom használni. Más alternatíva után fogok nézni, ha elfogy, viszont ha nem találok jobbat, akkor keresek valami olcsóbb fizikai, fehér réteget hagyó fényvédőt alá, és akkor úgy végülis tökéletes lesz :)

NIOD Survival 30

NIOD Survival 30
2022. március 18.

Számomra ő A FÉNYVÉDŐ. Vagyis lenne, csak borzasztóan drága, 30 ml-ért majd 10.000 Ft.... Próbálkozom hasonló alternatívát találni picit jobb áron, PC fényvédőjével most befürödtem, most várom épp az Australian Gold színezettjét.
Viszont pár szó róla: számomra a legkényelmesebb viselet volt, picit alá kell hidratálni, így nem szárít egyáltalán. Gyönyörű egységes bőrképet ad, sokáig matt marad az elég zsíros bőrömön is, nem hagy fehér réteget sem. Mint ha rajtam sem lenne. Sminkelni is jól lehet rá, de nekem tényleg annyira szép bőrképet adott, hogy legtöbbször nem is volt szükség semmi sminkre fölé.

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face

Clinique SPF50 Mineral Sunscreen Fluid For Face
2022. március 18.

Tocsogott tőle a bőröm. Mattító púderrel is max 1-2 órát bírt, miután teljesen átfényesedett azon is. Sajnos így számomra hordhatatlan, de szárazabb bőrön lehet jobban működik.