szucsnikky

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF30+
2020. július 8.

Egy használat után meg kell válnom tőle, borzasztóan kipattogott tőle az arcom, ami egyébként nem feltétlenül csak a krém hibája. Sajnos hormonproblémáim vannak, a kémiai fényvédők pedig az erre érzékenyekben hormonreakciót válthatnak ki, sajnos nálam pont ez történt. Ettől függetlenül jó kis krém, hamar beszívódott, kellemes érzés volt viselni, egy egész napon át kint voltam a szabadban és nem égtem le. Aztán másnapra jöttek a kiütések. Azért adok rá 3 csillagot, mert akinek nem ennyire érzékeny a bőre, annak biztos bevált.
Ugyanitt a krémem eladó, egyszer használtam :)

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre

Uriage D.S. Habzó Gél Seborrheás Bőrre
2020. július 6.

Egyik ismerősöm ajánlotta, aki szintén érzékeny fejbőrrel rendelkezik, hogy próbáljam ki ezt a gélt sampon helyett. Már évek óta használom, néha néha elkacsintgatok másfelé, de mindig visszatérek ehhez. Gyorsan zsírosodó, érzékeny fejbőröm van. Ez egyáltalán nem irritálja a bőrömet, sőt, megszüntet minden irritációt, viszketést, a hajam is szép lesz tőle, talán még a hajmosást is ki tudtam tolni 1 nappal. Egyetlen hátránya, hogy minimum két mosásra van szükség egy alkalommal, mert először nem habzik annyira. Ezáltal gyorsan is fogy, de emiatt nem vonok le pontot.

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30

Hawaiian Tropic Protective Vízálló Napozó Száraz Olaj SPF30
2020. július 3.

A csodás illatán kívül semmi pozitívumot nem tudnék róla mondani. Nem szívódik be a bőrbe rendesen, ragad, tapad, fénylik, vízben tartózkodás után lejön az egész. Az összetevőiről pedig ne is beszéljünk, fizikai fényvédő helyett tele van kémiai fényvédőkkel, amik borzalmasan károsak.