Szvalex

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. augusztus 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2019. január 18.

Több, mint 2 évig használtam. Hamar lekopott teljes hosszán a hajamnak, kiszárította a hajvégeket pár héttel a festést követően. Szinte kényszeresen akarta a festést a hajam, hogy puhább legyen tőle festés után. De sajnos ördögi körbe kerültem. Erős hajhullásomat nem tudtam mire vélni. Vitaminokat szedtem, cseppeket használtam, de csak nem múlt el. Már a hajfestés sem esett jól, de nem tudtam jobb alternatívát, hisz ha ez a természetes, milyen a többi?!
Végül utánaolvastam a krémmánián az összetételének, majd a PPD-nek, és azonnal leálltam vele. Azóta találtam egy másik natúr alternatívát az alfaparfnál, amivel elégedett vagyok (egyelőre). Nem szárad ki tőle a hajam hetek múlva sem, és nem is kopik. Csak a lenövést festem szükség szerint.
Ja, és lemosás után is irtó puha a hajam..balzsam használata előtt is már! Ez a herbatinttal elképzelhetetlen volt.

Bielenda Neuro Collagen 40+ Nappali/Éjszakai Arckrém

Bielenda Neuro Collagen 40+ Nappali/Éjszakai Arckrém
2019. január 18.

Kellemes kis arckrém, mely puha bőrt eredményez a téli hidegben is. Nem zsírosít.

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment

L'Oreal Professionnel Serioxyl Denser Hair Treatment
2019. január 18.

Nagyon szárítja a hajat, a fejbőrt a magas alkoholtartalmának köszönhetően. Nem tudtam a megadott több havi használatot kivitelezni napi használattal, mert tönkretette a hajam állapotát egyetlen használat után is. Kemény tincsekbe állt össze a hajam. Hatékonyságát így nem tudta megállapítani.
Pár héttel a használat abbahagyása után intenzíven bekorpásodott az a terület, ahol alkalmaztam korábban a szert.

1 ÖSSZETEVŐ