szzszssz

Regisztráció dátuma: 2021. május 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. május 27.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal

Babylove Ultra Szenzitív Ápoló Babaolaj Mandulaolajjal
2021. május 27.

arctisztítás első fázisának használtam én is. nem sminkelek, főleg a tág pórusok és a sebaceous filaments miatt csinálok duplatisztítást. pár hete elfogyott, nem használok azóta más olajos tisztítót, azóta folyamatosan van 1-2 pattanásom. nem veszem újra, mert több helyen olvastam, hogy miliára hajlamosaknak csak olyan olajos tisztítót érdemes használni, amiben van emulgeálószer, nekem pedig van néhány milia a szemem alatt (de nem szaporodtak, amíg ezt a masszázsolajat használtam.) egyedül a kupakjával nem voltam elégedett, mindig locsoltam mindenfelé. azért megérdemli az 5*-ot, szerinten így is többet ad, mint amennyit ígér, főleg ennyi pénzért.

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan

Serafim Kókusztejes Hajmosó Szappan
2021. május 27.

szerettem volna kipróbálni egy samponszappant, egy bioboltban találtam ezt, és azt gondoltam, elsőnek jó lesz, tetszett, hogy magyar termék, más samponszappanokhoz képest az összetevőkkel is elégedett voltam és viszonylag olcsó is. nekem az elején nagyon bevált, ritkábban kellett mosnom mellette a hajam. a hajmosás se volt rossz élmény, nem volt nehéz kimosni a hajamból, pedig hátközépig érő hajam van. aztán egy idő után elkezdett viszketni a fejbőröm, és sajnos elég későn jöttem rá, hogy ki van száradva a bőröm ettől a terméktől. nem venném újra, remélem azért másnak beválik.

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém

Balea Med Ultra Sensitive Kézkrém
2021. május 27.

kézkrémnek bejött, vannak krémek, amik jobban hidratálták a kezem, de ennyi pénzért szuper. imádom, hogy nincs illata.

én is kipróbáltam arcra is, de nem szívta be rendesen a bőröm, szilikonos húzódó érzés maradt utána és nem is hidratált eléggé, így végül kézkrémként használtam el. ha nem állna sorban itthon ennyi kézkrém, újravenném.