t.evacska21

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1955 pont

Regisztráció dátuma: 2014. október 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Nail Experts Pearl Shine

Avon Nail Experts Pearl Shine
2015. január 14.

Tényleg más az üvegben, de attól is függ, hogy fessük ki vele a körmünket. ...vagyis a húgom körmén nagyon szép rózsaszín, az én körmömön meg olyan matt halvány rózsaszín, szinte nincs is színe, meg nem is szép a fénye, hanem tényleg olyan matt... Lehet, hogy ha több réteget kenek fel, akkor jobb lesz, ezért nem akarom nagyon lepontozni. Most 2 rétegben vittem fel, de majd megpróbálom többel is, hátha úgy másabb..

Avon Planet Spa Golden Moment Fürdőelixír

Avon Planet Spa Golden Moment Fürdőelixír
2015. január 14.

Nekem még nem volt ilyenem, viszont egy kedves ismerősöm rendelt tőlem nemrég. Együtt megnézegettük, megszagoltuk. Jó sűrű állaga van és kellemes illata. Valamint -bár nem az a lényeg - szerintem a csomagolása is nagyon szép.
Az ismerősöm nemrég szólt azóta, hogy imádja, és ha kifogy, újra fogja rendelni :)
Tehát én még nem próbáltam ki, de az alapján, ahogy láttam ezt a fürdőelixírt, meg amit az ismerősöm mondott, biztosan jó! :)

Avon Planet Spa Arcmaszk Szezámmag- és Szantálfaolaj Kivonattal

Avon Planet Spa Arcmaszk Szezámmag- és Szantálfaolaj Kivonattal
2015. január 12.

Érdekes, hogy mindenkit befogott... :O Anyukám is rendelt ilyet, de őt egyáltalán nem fogta be, neki tetszik ez a maszk. Nem rossz ez, bár nem is "csodakrém". Ha fogna, az nyilván anyukámat is nagyon zavarná. Még nem sokat használta, kíváncsi leszek, hogy őt majd befogja-e..