t.flora

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2013. február 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour

MAC Retro Matte Liquid Lipcolour
2017. március 30.

Egyelőre csak az Espresso árnyalatot birtoklom, de szerelem :) A Stone szájceruzával használom, brutál az összhatás, nagyon erős és különleges szürkés-barnás szín az eredménye ennek a kombónak, ami nem igazán jön szembe az utcán. Rajtam extra tartós, egy órákon át tartó sörözős metálkoncerten teszteltem először, és tökéletesen helyt állt, minimális igazítással. Tervezem további színek beszerzését, nálam nagyon bevált ez a formula :)
Az ára miatt egyébként szívem szerint levonnék egy csillagot, de maga a termék nem érdemli meg egyelőre, majd kiderül, ha több színt is próbáltam.

Makeup Revolution Pirosító és Bronzosító Paletta - Golden Sugar 2 Rose Gold

Makeup Revolution Pirosító és Bronzosító Paletta - Golden Sugar 2 Rose Gold
2017. március 27.

Minden sminkelésem ékköve ez a gyönyörűség!! A 2 matt bronzosító egyszerűen tökéletes, a világosabb árnyalat őszre-télre, a sötétebb tavaszra-nyárra. A rózsás árnyalatok kicsit tényleg túl csillámosak, de annyira csodálatosan mutatnak, hogy egyáltalán nem zavar a túlzott csillogás, és van közöttük egy matt lilás-rózsaszín is, ha valami visszafogottabbra vágyom. A highlighterek pedig.. mesések, mint minden Revolution highlighter, amit eddig próbáltam!! :) Mind-mind tartós, tökéletesen eldolgozható, jól kihasználható, gyönyörű szín, egyszóval nálam tuti újravevős, még dupla áron is megérné :)
Egyetlen "hiba" talán benne a csillámos bronzosító, egyelőre fogalmam sincs, mit kezdjek vele, ugyanis brutááál csillogós :D De szerintem egy nyári barna bőrön bizony igen ütős lesz, úgyhogy izgatottan várom, hogy kipróbáljam... :)

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál

Rimmel Wake Me Up Szempillaspirál
2017. március 13.

Miután hatalmasat csalódtam pár elég drága (L'Oréal, Mac, Urban Decay!!!) márka spiráljában, és már meguntam a Maybelline jó, de nem kiemelkedő termékeit, egy ismerősöm ajánlására próbáltam ki ezt a kis spirált.
Viszont mielőtt reggel felkentem, este elolvastam az itteni negatív véleményeket, és már előre negatív voltam vele kapcsolatban. Az első használat valóban nem volt pozitív élmény, nagyon folyt a festék, és eléggé trükközni kellett a felvitellel, mindenhol festékes lett a szemem körül.
Ennek ellenére azt kell mondjam, minden egyes használattal elégedettebb vagyok, különösen tetszik, hogy nagyon könnyű a festék, ezért nem nehezíti el a pillákat. A keféje, az illata, a csomagolása nálam telitalálat :) Napközben azért érdemes ellenőrizni, ugyanis hajlamos elmászkálni, de hát mindenki jár mosdóba, úgyhogy ez nem akkora feladat.. :)
Nem életem spirálja, még mindig keresem az igazit, de a hatalmas pozitív csalódás most nálam 5 csillagot érdemel :)

UPDATE:: közben rájöttem, hogy nekem az extra fekete változat van, no de szerintem nem sok különbség van a kettő között, viszont a lényeg az, hogy nekem azóta ez A SPIRÁL!! Egyszerűen nem tudom elmondani mennyire imádom! Rá is jöttem, miért: mivel annyira könnyű a festék, hogy egyáltalán nem nehezíti el őket, azt vettem észre, hogy egyre nőnek, nőnek, és csak nőnek a pilláim! De komolyan, soha, de soha nem voltak ennyire gyönyörűek a pilláim! Csillagos ötös, mást nem fogok venni, az biztos :)

1 ÖSSZETEVŐ