Tamara87

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 9.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk

Miss Sporty Candy Shine Fedőlakk
2016. május 15.

Az MS koromlakkok nagyon olcsok, es minosegesek. Vannak olyan jok, mint dragabb tarsaik. Leginkabb az 1 percen belul szaradokat szeretem.
001 es 002-m van ebbol a Candy tipusbol, szeretem oket! Nagyon vidam benyomast keltenek, es ha kopnak sem gaz, mert joforman csak a csillamok latszanak a kormon. 5/5 :)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)

L'Oreal Paris True Match Alapozó (régi)
2016. május 14.

A regi L´oreal True match-on (The foundation) meg nem ez a puzzle jel volt... Evekig hasznaltam. Ez volt a titkos fegyverem az egyetemen :D :D :D Imadtam, hogy a fejemen olyan szep nude benyomast keltett... Lagy, sima, konnyen eldolgozhato. Szerintem talan a legjobb L´oreal alapozo, regen probalgattam nem egyet. Pl. L´oreal Infallible - tol (ugyanez a makeup csak piros az adagoloja) kipattogtam! Aztan egy ido utan, ahogy valtozott az arcborom, zsirosabb lett, csillogobb, rajottem, ez mar nekem keves... Egyebkent lehet a mai napig hasznalnam... Sosem volt tiszta, baba borom, de akkoriban ez meg elegendo volt. 5/5-ot adok, mert nem a termek hibajabol lett igy. Kellemes emlek nekem ez az alapozo :) Amennyit buliztam az egyetemen es mentem komasan orara... O mindig kisegitett :) Mar csak szep emlek... :)

Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30

Shiseido Sun Protection Liquid Foundation SPF30
2016. május 14.

A Medium Beige arnyalathoz meg egy picit hozza kell barnulnom, de ezzel szerintem nem lesz gond. Egy kicsit tenyleg oxidalodik - barnul az arcon. Tartos, igaz nem olyan betonbiztos a fedese, mint az EL Double Wear-nek, de jol fed, es birja a strapat :) Csillogas nelkul nalam olyan 3 oraig birja, aztan johet egy kis utantoltes vagy papirzsepivel leitatni, es meg ugy is szep - ami az en zsiros boromet nezve nagy dolog! Otletes kiszerelesben van es szuper hozza a dobozka meg a szivacs, bar en kezzel jobban el tudtam dolgozni. Az EL Double Wear-rel (eddig nalam a top) szemben termeszetesebben fed, kevesbe tomeny, es natur hatas kelt - nyarra epp megfelelo. Meg vagyok vele elegedve, remelem nyaron a hoseget is birja majd, azt pedig mindenkeppen kiprobalom, hogy a furdest hogy viseli :D Jah, es szuper napolaj illata van :D 5/5