Tami11

Regisztráció dátuma: 2020. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2020. január 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Helia-D Beauty Complex Kollagén & Hyaluronsav Filmtabletta

Helia-D Beauty Complex Kollagén & Hyaluronsav Filmtabletta
2020. január 18.

A 3. kúrát fogyasztom belőle, nekem nagyon bevált, ha abbahagyom, egyből fakóbb, ráncosabb lesz a bőröm és a pattanások is előjönnek. Igazi változást a bőrömön és a hajamon vettem észre, a hajhullásom is minimalizálódik, ha szedem. A körmömön nem javított, de a bőröm és a hajam miatt nem vonok le csillagot.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. január 18.

Néha elkalandozom, de a végén mindig visszatérek hozzá. Igaz, hogy egy vízálló szempillaspirállal vagy egy tartós rúzzsal kicsit nehezebben bánik el, de alapvetően teszi a dolgát, nem irritál, és szépen tisztít. A habzás kicsit engem is zavar, de számomra ez nem von le az értékéből, mert tudja, amit ígér.

Dermax Kézápoló Krém

Dermax Kézápoló Krém
2020. január 18.

Az egyetlen kezkrem, ami gyorsan beszivodik, nem hagy maga utan ragacsos erzetet, es tenyleg pillanatok alatt hidratal es megujitja a bor kinezetet. Egy ideig hasznaltam a tusfurdojet is, azzal is elegedett voltam, nem szaritotta a boromet, csak aztan hianyozni kezdett a zuhanyzas illata :) de ez a kezkrem szamomra a sok probalkozas utan maga a csoda, teljesen rendbeteszi a kiszaradt bort, en csak ajanlani tudom!