TamiTami9

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. november 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2020. május 22.

Még tavaly nyáron vettem, de aztán a sulikezdés miatt el kellett halasztani a használatát, mert a házirend csak természetesen színeket enged. Aztán jött a vírus és a karantén, és eszembe jutott, hogy jé tényleg, nekem van egy ilyenem, épp itt az ideje feldobni az unalmas napokat egy kis változtatással, ráadásul "suli idő" alatt is lehet ilyen merész kinézetem. Szőkítettem előtte, ugyanis sötét barna hajam van, és sokkal világosabb is lett a színe, ezért úgy gondoltam, nyert ügyem van. Azonban semmit sem fogott meg belőle a hajam, konkrétan csak még szőkébb lett, viszont egyáltalán nem látszódott benne egy fikarcnyi ezüst sem. Teljes kudarc volt, el is ment a kedvem most az ilyenektől egy időre.

Yves Rocher Első Hópelyhek Ajakbalzsam

Yves Rocher Első Hópelyhek Ajakbalzsam
2019. december 15.

Szeretem az Yves Rocher idei karácsonyi kollekcióját, és az Első Hópelyhek illata azonnal megnyert magának, amikor habfürdőből kaptam ajándékba vásárláskor. Új ajakbalzsamot nem tudatosan akartam, de amint láttam, hogy van ebből a kiadásból, rögtön lecsaptam rá. Az ára megfelelő volt és tetszik minden magában a termékben is. Igaz, nincs benne semmi különös, de végzi a dolgát, és száraz, felrepedezett ajkaim nem győztek hálálkodni, amiért ezzel kenegetem őket. :) Megéri kipróbálni, arról nem is beszélve, hogy bár egy apróság, mégis mennyire feldobja az ember ünnepi hangulatát a csomagolásnak köszönhetően.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. december 15.

Ezelőtt még életemben nem volt dolgom szemhéjpúder alapozóval, ezért meglepődtem a boltban, amikor megláttam, hogy milyen aprócska kiszerelésben lehet kapni. Ezért talán lehetne egy picit olcsóbb, vagy nagyon minimálisan nagyobb a tégely. (Igaz, viszonyítási alapom nincsen, hiszen ez az első ilyen termékem.) Azonban az biztos, hogy ezalatt a rövid idő alatt, amíg használtam/használom, 100%-osan meg vagyok vele elégedve. Tökéletesen megfogja a szemhéjpúdert, nem "olvad" le a szememről, akár egy egész napon át kitart. Mióta megvettem, sokkal több lelkesedésem van a szemhéjpúderek használatához. Ugyanakkor a megfelelő mennyiségre ügyelni kell, mert a túl soktól beleragad a szemhéjpúder. Kell egy két alkalom, mire az ember ráérez a pontos elosztására. De mindent összevetve, még így is 5 csillag.