TamTam

Regisztráció dátuma: 2019. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2019. május 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam

N.A.E. Idratazione Bio Hidratáló Testbalzsam
2020. június 29.

Hát nekem elsőre nem jött be az illata. Miután kibontottam a tégelyt a gyermekkori rajzszakköri emlekeim jutottak eszembe, teljesen olyan számomra mint a több éves romlott tégelyes tempera. Miután felkentem sokat javult az illat, alig érezhető, kellemsebb lett. A bőrömet puháva teszi, jól hidratál. És nyilvánvalóan tetszik a vegán vonal benne de azért az ára eléggé borsos és számomra nem nyújt annyit mont mondjuk a Love Beauty and Palnet testvaja ami ugyanebben az árkategóriában van. Aki nem szereti az erős illatokat annak remek választás lehet de nekem kicsit több kell a lágy tempera illatnál.

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal

Love Beauty and Planet Testvaj Shea Vajjal & Szantálfa Illattal
2020. március 6.

Nagyon finom illata van ami több órán át is érződik, pont annyira amennyire kell. Fantasztikus jól hidratál, pihe puha lesz tőle a bőröm, nekem nem hagy semmilyen réteget. Az állaga is nagyon tetszik, és a csomagolás is hogy újrahasznosított műanyag, már csak az lenne jobb ha szilárd tömb lenne. Az ára eléggé drága és gyorsan fogy de nem tudok beteni vele így is jár az 5 csillag

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő

Nature Box Avokádó Szilárd Tusfürdő
2020. március 1.

Évek óta szappant használok de azert mégis hiányzott a tusfürdő érzés. Ez a kis cucc olyan krémesen habzik mint a Dove tusfürdők. Kókuszost akartam venni de az a avokádoshoz volt ajándék fém tégely szóval azt kaptam le a polcról nem bántam meg. Az illata kellemes, nem tolakodó de érezni tusolás után pár óráig a bőrömön. Mivel néha nincs időm/energiám testapolót is hasznamálni ebből a szempontból is praktikus mivel nem szárít mint a legtöbb szappan. Kiváncsi vagyok meddig lesz elèg, igencsak nagynak tűnik a kiszerelés. És hát ugye az is vonzó volt hogy műanyagcsomagolás mentes! Az illata még mindig hmmm.