tantos.szabina

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. október 23.
Bőrprobléma: Vízhiány

Lovely K-Lips

Lovely K-Lips
2019. november 18.

Keresgéltem a mindennapokra egy tartós rúzst, 900ft-ért jutottam hozzá a Rossmannban, Pink Poison árnyalatban, az itteni vélemények alapján vásároltam meg és egyszerűen imádom.Reggel felkenem és ebédig simán kitart, nem szárít pedig a számat igencsak megviseli a tél, hiába az ápolás. Tartós, ugyan étkezésnél kopik, de nem kell az egészet újrakenni elég kijavítani.Könnyű leszedni, ez is egy pontot ér, mert a maxfactor rúzsomat ami tartós rendesen dörzsölni kell és fáj mire lejön+szárít is nagyon. Azóta a munkahelyemen több embernek ajánlottam már, lehetne színesebb a paletta és több szín, illetve több rétegben felkenve ha rákened az előzőre akkor már repedezettnek látom... de összességében nagyon ajánlom mert, megfelelően használva ár-érték arányban nagyon jó kis termék!

Ilcsi Mindennapi Szérum

Ilcsi Mindennapi Szérum
2019. február 22.

Kozmetikusom ajánlására kezdtem használni. Nekem két problémám van vele.1. A szaga mert ez az..sajnos kénes..borzalmas, a párom meg is szokta jegyezni, hogy büdös. Persze nem egész nap de..amikor felkenem akkor egy darabig még érzem.
A második az, hogy nagyon nehéz vele dolgozni, nappali arckrémmel szoktam keverni, hogy feltudjam vinni egyenletesen különben mindenhol sötét foltok lesznek.
Amúgy teszi a dolgát, kozmetikus után használom főleg, illetve ha pattanásosabb az arcbőröm, sokáig elég mert, kevés kell belőle.

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém

Ziaja Kecsketejes Nappali Krém
2019. február 22.

Karácsony után akciósan vettem ezt és az éjszakai krémet, nekem mindkettő bevált. Bár a párom néha megjegyzi, hogy :" Bekented az arcod?"
Szóval ebben a beszívódásos dologban lehet valami, de nekem rendbe rakta a száraz területeket.Sminkalapnak is tökéletes sőt keverni is szoktam az alapozóval hogy könnyebben lehessen eldolgozni.