Tapiocska

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. március 29.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Bőröregedés

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó

Clinique Stay-Matte Oil-Free Makeup Alapozó
2018. június 7.

Nekem az első normális alapozóm. Ivory, éppen hogy nem sötét így nyár elején a bőrömhöz.. nem zsírosít, nem szárít, nincs maszkhatása... Kell alá korrektor ha nagyon problémás egy-két terület, de szerintem klassz. Melegben is tart, nem csomósodik, nem kopik le!

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj

MediNatural Hidegen Sajtolt Argán Olaj
2018. június 7.

Használom az arcomon ha nagyon ki van száradva. A lényeg: sok más márkás és kevésbé márkás drogériás hidratálót kenterbe ver..Éjszakára kenem be vele a bőrömet, akkor persze zsíros és kicsit még ennek is kellemetlen a szaga.. de reggelre szép a bőröm :)
A hajamra is használom, ricinusolajjal keverve, hajmosás előtt hajvégre és hajtövekre fújom.. egészen jól táplál.. megint csak: nekem sokkal érdemesebb ezt felkenni mint méregdrága speciális 40 összetevős balzsamokat és ápolókat...

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé

Merz Spezial Bőr Haj Köröm Drazsé
2018. június 7.

Én szeretem ezt a terméket. A pattanásaimon egyelőre nem sokat segített, de a felszínes kis értágulataim/bevérzéseim (bőrgyógyász sem tudja hogy mitől hogyan miért alakultak ki) egészen szépen elmúltak mióta szedem, szerintem ennek hatására. A körmöm nagyon gyorsan nő. Én úgy veszem észre hogy sok-sok új babahajam van, és a fodrász is megjegyezte hogy kezd dúsúlni a hajam, remélem szépen meg is nő :)