Tara

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 25.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Faith In Nature Levendula és Geránium Sampon

Faith In Nature Levendula és Geránium Sampon
2015. május 26.

Reménykedve és szuper boldogan tértem be egy szegedi natúr boltba, mikor tudomásomra jutott, hogy forgalmazzák ezt - a sokak által egekig magasztalt - terméket. Akkorát koppantam vele, mint még soha. :D Ez határozottan borzalmas. Próbáltam már szilikonmentes samponokat, és azok beváltak. Legutóbb a The Body Shop-tól rendeltem egyet és egy álom volt szárítás után a hajam. Fényes, gubanctalan, viszonylag sokáig ki is tudtam tolni a hajmosást, mert nem zsírosodott a sörényem. Na de ettől??? Csoda, ha 2 napig bírja, utána úgy nézek ki, mint aki százévente lát sampont. Arról nem is beszélve, hogy alapos öblítést követően is borzasztóan viszket a fejbőröm tőle és persze korpás is lesz...Összességében büdös is, bár a szaga csak addig érződik, míg mosom a hajamat, utána el is illan. Az már egy elhanyagolható észrevétel, hogy akkora csomók keletkeztek a hajamban tőle, mint a ház. Ennyi pénzért mást várna az ember. Egy pozitívumot sem tudnék megemlíteni, ami a márka és a samponjai mellett szólna. A kókuszos is borzalmas. Lehet vissza kéne térni a Body Shop-hoz, csak ott meg a szállítás ára horror. :)