tarik_91

Regisztráció dátuma: 2021. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2021. november 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Jean Paul Gaultier Le Male

Jean Paul Gaultier Le Male
2021. november 30.

Nagyon fűszeres, édes illat. Kitűnően működik "Party" illatként. 1996 óta elérhető el ami arról is árulkodik hogy egyszerűen megunhatatlan. 40 évnél időssebeknek nem igazán tudom elképzelni, egy nagyon fiatalos illat. Nagyon tartós 7 – 8 óra.

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel
2021. november 30.

Kategória teremtő "Chanel Bleu" Aki szereti a citrusos erős illatokat, annak ajánlom. Nagyon "érett" illat. Nem egy fiatalos parfüm. EDT verzió nak 5 től 7 órás tartóssága van. kitűnő elegáns és egyben sportos illat is, habár kondi terembe azért nem nagyon lehet használni, oda véleményem szerint picit tolakodó, de mindennapi viselethez egyszerűen hibátlan. Sokoldalú és eltérő a megszokottól. Elég népszerű és gyakori lett, így nem ritkán lehet össze futni olyannal az utcán aki hordja. Ez úgy gondolom egy parfümnél nem mindig előny. de ez az egyetlen ami nem szól a parfüm mellet.

Montblanc Explorer EDP

Montblanc Explorer EDP
2021. november 30.

Nagyon izgalmas, erős férfias illat! 6 tól 8 óráig érezhető a bőrön illetve egy másfél két méterről lehet érezni azon aki hordja. Aventus inspirálta a parfüm készítőit letagadhatatlan, de véleményem szerint csak az első órában hasonlít az illat az Aventusra. A leszáradás fázisában teljesen el tér (jó értelembe). Saját karakterét akkor mutatja meg igazán. Kitűnő alternatíva, főleg ár érték arányban.