tarzanesjane

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. április 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Teknőc Körömerősítő Ecsetelő

Teknőc Körömerősítő Ecsetelő
2015. október 26.

Nemrég kaptam, eddig egyszer használtam, nem tudom, hogy ettől, vagy az előzőleg végigvitt essence ultra strong kúrától, de most viszonylag szépek a körmeim.. :) bár nekem ez a dörzsöljük el a körmünkön, ez elég macera, folyik sok helyen a "flakon" és sok elmegy belőle pocsékolás címen..megoldhatták volna okosabban is.. lehet, hogy egy fültisztító pamaccsal könnyebb lesz vele dolgozni..
mindenesetre a jó összetevők miatt és az eddigi hatások alapján azért most kap egy hármast tőlem (sajnos ez a kényelmetlen használat miatt lett igy lepontozva)

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder

Miss Sporty So Matte Perfect Stay Púder
2015. április 27.

Nem akarok ünneprontó lenni, de szó szerint pénzkidobás.. A legvilágosabb is nagyon sötét és nem jó felvinni se, porzik is.. sokallom a 800 ft-ot érte.. az egy pontot azért kapja, mert legvégső elkeseredésben, amikor minden mindegy, akkor bronzosítónak jó.

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2015. április 21.

Megvan a maga szaga, de megszűntette a viszketést és a korpásodást! (Seborreas fejbőr) Legtöbbször a hajtőt ezzel mosom, a többit valami normál, jobb illatú samponnal mosom meg és az segít az illat-problémában, :) olcsó és jó.