tatramania

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. november 22.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

HC+ 510 Organikus Sampon Hajhullás Ellen

HC+ 510 Organikus Sampon Hajhullás Ellen
2017. november 22.

Már a Herbatint festék dicséreténél leírtam a véleményem erről a samponról. Úgy tűnik, megállt a hajhullásom! Hónapokig használtam a Helia-D hajhullás elleni készítményeit a Krémmánián olvasottak miatt. Nálam nem hozott semmiféle eredményt, sajnos. Igaz, ezt a sampont csak két hete használom (2-3 naponta), de abból azért le tudom mérni, hogy minimális a lehullott haj mennyisége szárítás után. Megjegyzem, a nem annyira biomániás Édesanyámnak is vettem, ő is úgy érzi, hogy kevésbé hullik a haja. Igyekszem majd frissíteni az észrevételeimet a termékkel kapcsolatban.

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2017. november 22.

Fantasztikus festék!. A tündéri fodrászom vállalta, hogy felkeni nekem. Kicsit hígnak találta, de szinte ugyanannyi idő alatt felvitte, mint az eddigieket. Végre valami, ami nem csíp, nem folyt a könnyem a szagától, ami annyira minimális és tényleg nem büdös. Nem viszketett tőle a fejem, az előzőek után napokig, sajnos. Két hete volt a festés, semmit nem változott a színe, nincs lenövés, pedig 2-3 naponta mosom a hajam. Szintén a Biosampon-tól vásárolt HC+ samponnal. Erről csak annyit, hogy úgy tűnik, megállt a hajhullásom! Az biztos, hogy lényegesen kevesebbet szedek össze magam után. Nyáron végig a Helia-D hajhullás elleni elixírjét és samponját használtam, nem kevés pénzért, de nem hozott eredményt.