TattyCherry

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 25.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Giordani Gold Dreamy Arcpirosító Gyöngyök

Oriflame Giordani Gold Dreamy Arcpirosító Gyöngyök
2013. november 8.

Először a szép csomagolása fogott meg, és mivel oriflamezek így olcsóbban hozzá jutottam.
Sajnos rossz helyen tároltam és széttört a teteje. Haragszom is magamra ,mert tényleg nagyon szép. Ennyit a külsőről.
Szerintem nagyon jó illata is van. A sminkelés végén használom átmegyek egy púder ecsettel az arcomon.
Nekem tetszik. Mivel nem szoktam erősen sminkelni. A tudat viszont kell,hogy azért valami van rajtam. Azért használom,hogy a por alap miatt fixálja kicsit a bb krémet és érezzem a jó illatát.
Semmi extra dolgot nem tudok mondani. Egyszerűen jó illata van és szép a csomagolása.
Azt ,hogy ragyogna az arcom vagy csinálna bármit is azt nem vettem észre. Eredeti áron biztos nem venném meg ,de így nem bántam meg. Maximum azt,hogy nem figyeltem oda és széttörtem tetejét.

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál

Bourjois Volume Glamour Ultra Care Szempillaspirál
2013. november 8.

Sajnos a szemem eléggé érzékeny. Akárhányszor használtam szempillaspirált mindig könnyes lett fáj és nagyon piros lett. Ezért utána néztem milyen érzékeny szemre való szempillaspirál van a piacon. Itt találtam meg ezt, és a vélemények alapján úgy gondoltam,hogy beruházok rá.
2500 ft -ért volt a Douglasban pontosan egy darab. Szóval szerencse.
Nagyon meg vagyok vele elégedve. Nem is veszem észre,hogy rajtam van. Nem könnyezik a szemem nincs semmi negatívum. Az érzékeny szeműeknek csak ajánlani tudom.

Avon Naturals Görögdinnyés Ajakápoló

Avon Naturals Görögdinnyés Ajakápoló
2013. november 8.

Akciós volt ezért beruháztam rá. Nagyon jó illata van. Szeretem, bár annyira intenzíven nem hidratál,de akkor is már az illatáért megérte.