Tavasz tündér

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Maybelline Dream Matte Blush

Maybelline Dream Matte Blush
2021. április 5.

Nagyon nagyon ajánlom kipróbálásra! Kb. 2 éve a kedvencem és azóta sem találtam hozzá hasonlót. Bizonyított sokszor, ebben a maszkos időszakban pedig ugyan csak kiválóan teljesít, így itt az ideje hogy nagyon megdicsérjem. Az én bőröm érzékeny, ezért egy pirosítót is csak akkor tartok meg, ha nem irritál, tartós és természetes hatást tudok vele elérni. És ezért hajlandó vagyok ám kinyitni a pénztárcámat. Nem gondoltam hogy egy drogériás termék lesz a befutó, pedig keresem az utódját minden kategóriában. Ugyanis lehet kivonják, sokszor láttam már kiárusításban, aztán visszatér a polcokra, majd eltűnik ismét. Először tartottam a krémes állagtól, de nagyon szépen eldolgozható ujjakkal is és valóban, ha megszárad matt lesz és szuper tartós. Még nagy melegben, a kombinált bőrömön is egész nap tart. Én keveset vagyok teljes sminkben, így leggyakrabban natúr arcra viszem fel és senki nem mondaná meg hogy pirosító van rajtam, annyira természetes, de építhető is, ha erősebb sminkre van szükség. Nálam a por alapozókkal, ásványi púderekkel is kompatibilis. Imádom! A maszkokon sem hagy nyomot, vagy csak minimálisan. A kedvencem, a mályvás, lilás árnyalatú 40 mauve intrigue , az én színem, szinte olyan mint mikor elpirulok. A 10 flirty pink rajtam túl sötét rózsaszín, kissé öregít. Van egy 30 coy coral árnyalatom is, de ezzel nem tudom mi lehet, mert darabos, nem lehet szépen eldolgozni, színben sem tetszik, nagyon világos korall. Pedig bontatlan volt a csomagolása, de lehet egy lejárt verziót sikerült kifognom. Ezért utálom, hogy nincs ráírva meddig jó, csak hogy meddig használhatod felbontás után, amúgy 12 hónapig, de nekem egy év alatt sem fogyott el, annyira kevés kell belőle. Ebben az akciós, kuponos időszakban bátran adjatok neki egy esélyt, ha még láttok valahol!

Bioderma Sensibio Gel Moussant Kíméletesen Tisztító Micellás Habzó Gél Érzékeny Bőrre

2021. március 19.

Mindig is az egyik kedvenc lemosóm lesz! A következő sztorim van vele: kombinált, pattanásra hajlamos, érzékeny bőröm volt. Ezért korábban a kombinált/zsíros és pattanásos bőrre való lemosókat használtam. Drágább, olcsóbb termékekkel is próbálkoztam, egyik sem vált be, kiszárították a bőröm, ami ez által egyre zsírosabb lett és a pattanások is visszatértek. Mikor borzasztó irritált állapotba került a bőröm, beleástam magam a tudatos bőrápolás világába. Megtanultam incit olvasni és rájöttem hogy nagyon rosszul választottam termékeket és messziről kerülni kell sok agyon reklámozott hulladék "csodaságot". Így váltottam minimál rutinra, hogy rendbejöjjön az arcom. A szakemberek ezt a lemosót ajánlották mindenhol, beszereztem. A lemosó, az atoderm krém és a Tindigós c vitaminos arcpermet (ezt már nem gyártják) valami csodát műveltek kb. 2 hónap alatt a bőrömmel. Bár szeretek kísérletezni, ez mindig egy biztos pont lesz az életemben. Nagyon szereti a bőröm, nem húzódik tőle, sőt minimálisan hidratál, puhít is. Nem kell belőle sok, nekem a 200 ml fél évig kitartott. Kétlépcsős arctisztítást végzek, a sminket mással mosom le, így nem tudom mennyire van smink oldó hatása. Mindenkinek ajánlom, megéri az árát szerintem! De sokszor van akció a márka termékeire. Van 100 ml kiszerelésben is, amit egy gyógyszertárban én pl. 1500 Ft-ért szereztem be és ez is elég volt 2,5 hónapig. Zsírosabb bőrűek se féljenek használni, meglátjátok milyen felüdülés a bőrnek hosszú távon. Higyjétek el az nem megoldás, ha agyon szárítjuk a bőrt.
A márka sebiumos kék lemosóját viszont nem ajánlom, szárított, erős illatanyag van benne, kipattogtam tőle.

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2021. március 19.

Kombinált, érzékeny bőröm van és olykor pattanások is előbukkannak. Ezért korábban a kombinált/zsíros és pattanásos bőrre való lemosókat használtam. Drágább, olcsóbb termékekkel is próbálkoztam, egyik sem vált be, kiszárították a bőröm, ami ez által egyre zsírosabb lett és a pattanások is visszatértek. Mikor borzasztó irritált állapotba került a bőröm, beleástam magam a tudatos bőrápolás világába. Megtanultam incit olvasni és rájöttem hogy messziről kerülni kell sok agyon reklámozott terméket. Így váltottam minimál rutinra, hogy rendbejöjjön az arcom. Bár a minden mentes sensibio géles lemosót ajánlotta mindenki, én a biztonság kedvéért megvásároltam ezt a terméket is. És igen a rózsaszín lemosójuk egy álom, nagyon sokat segített! Én azt ajánlanám mindenkinek. Ebben a verzióban sajnos van pl. illatanyag, még pedig elég erőteljes és pasis. Miért ????Persze kipattogtam tőle és szárított is. Nem használtam el. Nekem pénzkidobás volt.