Tavasz tündér

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Honey I Washed The Kids Szappan

Lush Honey I Washed The Kids Szappan
2019. május 5.

Egyszerűen fantasztikus az illata, csak úgy, mint a márka legtöbb termékének. Már attól jobb kedve lesz az embernek, ha elsuhan az üzlet előtt. Kb. ennyi amiért 3 csillagot adok. Korábban több szappant, fürdőgolyót és habfürdőt is kipróbáltam a márkától, de mivel az én bőröm nem tűri a parfümmel, SLS és társaival dúsított termékeket, így nem tudom őket használni. Ezt a szappant ajándékba kaptam, gondoltam teszek még egy próbát. Arcra nem használnám soha, de néhányszor fürödtem vele. Sajnos irritált, kipattogtam tőle, így kézmosó lett belőle. Annak meg drága, de minden Lush termék túl van árazva szerintem. Ennyi pénzért már minőségi, teljesen natúr, bőrbarát szappant tudok venni. Ezek az élénk színek és erős illatok... jó jó meg szép de az érzékenyebb bőrnek többet ártanak mint használnak. Csodálkoztam is, hogy az oldalukon a szappan leírásánál gyermekek fürdetésére is ajánlották... Egyébként egy masszív tömbszappan, sokáig elég kézmosásra is, nem egy elázós fajta. Fürdésnél valahogy nem állt kézre, a tetején lévő kemény mézes réteg karcol és nekem is hamar levált a szappanról. Nem sok értelmét látom, hogy rákerült ez a valami.

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick

L'Oreal Rouge Signature Matte Liquid Lipstick
2019. április 24.

Sokkal többet vártam tőle! Megint egy termék, ami körül túl nagy a hype. A brutál szárító, kényelmetlen, matt rúzsokat már nem tudom elviselni, így gondoltam felüdülés lesz egy olyan termék, ami alig érezhető, de mégis matt, tartós. Nos hamar megszárad, így gyorsan kell felaplikálni, hogy egyenletes legyen a fedés. Nekem is kicsit olyan mint ha vízfesték lenne, de legalább nem szárítja szét az ajkakat. A kényelem mellett a fő szempont nálam jelenleg a tartósság. Sajnos ez a rúzs bizony nyomot hagy és hamar kopik. Ha egy rétegben viselem akkor pláne. A színek szépek, nagyon pigmentáltak és ennyi. Kuponnal vettem meg, így nem sajnálom az árát, de nem lesz a kedvencem.

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor

Bell HYPOAllergenic Folyékony Szem Korrektor
2019. március 12.

Vadászok a hipoallergén sminkekre, így mikor megláttam a márkát a Rossmannban, azt mondtam na véégre! Abszolút a kedvencem lett, maximálisan elégedett vagyok a termékkel! A legfontosabb hogy nem irritál, nem pattogtam ki. A 02-es árnyalatot választottam, de ez is elég világos. A 01-est a nagyon világos bőrűek szerethetik igazán. Nem szárad porosra, a textúrája krémes, nagyon kellemes viselet, szinte szaténos. Nem terheli a bőrt, mintha ott se lenne! Sőt hidratál, nagyon tetszik! Szárazabb bőrűeknek is beválhat ezért. Könnyen eldolgozható, építhető. Tartós, nem kell megigazgatnom és nem ül be a ráncokba. Így én sokszor le sem fixálom. Közepes fedése van, de nekem ez elegendő szem alá. Egyéb bőrhibákra is kipróbáltam, de nem az igazi, amivel nincs is gond, hiszen szem korrektor! Szép üde tekintetet varázsol, tökéletes! :) Ajánlom érzékeny bőrűeknek is! Biztos hogy a márka több termékét is kipróbálom.