Tavasz tündér

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 14.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Koffeinnel

Helia-D Regenero Hajerősítő Sampon Koffeinnel
2022. március 22.

Hirtelen felindulásból vettem meg, hiba volt. Mindig elolvasgatom itt is a véleményeket, de ezúttal nem tettem. Nagyon jónak tűnt a leírása alapján, gyógynövények, koffein, vegán stb. Ám semmi kellemes hatást nem tapasztaltam. Szárítja a hajat és a fejbőrt is. Kell utána mindenféle ápoló az biztos. De a legnagyobb baj, hogy kipattog a fejbőröm tőle, viszket, húzódik. Kicsit félretettem. Ahogy más samponra váltottam megszüntek a panaszok, amikor ezt használtam visszatértek. Ez a sampon elvileg a régi Helia-D koffeines sampon megújított változata. Már a régebbi termék véleményei között is sokan panaszkodnak hansonlóra mint én. Nem tudom sajnos ajánlani. Az eddig kipróbált koffeines samponok közül egyébként az Alpecin vált be a legjobban számomra.

Yves Rocher Narancsbőr Elleni Testápoló

Yves Rocher Narancsbőr Elleni Testápoló
2022. február 21.

Sok évvel ezelőtt ismerkedtem meg a termékkel. Szeretek kisérletezni, de időről időre visszatérek hozzá. A narancsbőr egy krémtől nem fog eltűnni, ezt ma már tudjuk. Én akkor láttam változást, amikor edzettem, figyeltem az étkezésre és napi 1x, ritkán 2x kiegészítésként használtam a problémásabb területeken (comb, fenék, has, kar). Lazább időszakokban is volt hatása. Ám amiért nálam maximális pontot kap, a feszesítő hatás, ami pár nap után már érezhető. Egy feszesítő krémtől sem éreztem még ilyen hatást! Fantasztikusan puha, selymes és feszes bőrt eredményezett. A szerelmem egyszerűen nem tudott betelni az érzéssel és faggatott, hogy lehet ilyen "baba" bőröm! :D Persze nem kell minden praktikáról tudnia. Igen én sem szeretem az illatosított termékeket, de az érzékeny bőröm nem bántotta. Ragacsos is tud lenni, el kell találni a megfelelő mennyiséget és kell idő a beszívódáshoz. Ezért én este használom. De a wow hatás...mindenért kárpótol. A márka karcsúsító, feszesítő szérumát is használtam már. Az gyorsan beszívódik, de nálam semmit nem csinált.

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder

IT Cosmetics Bye Bye Pores Pressed Setting Powder
2021. november 29.

Zseniális! Ez az a termék ami nem a luxi csomagolástól és egy márkajelzéstől lett híres és ikonikus, hanem a valóban magasminőségű termék miatt! Egyébként a csomagolása nagyon letisztult, ezüst dobozban érkezik. A termék pedig egy fekete matt, de selymes tapintású tégelyben van. Tükör és persze kis szivacs is jár hozzá. Az eredeti sok díjat bezsebelt púderben mennyiségben ugyan több van, de ez a préselt verzió is ugyan olyan jó, csak praktikusabb, táskába bedobós változat. Kezdem ott, hogy nem átlagos felhasználásra vettem meg. Kicsit hosszú leszek, hátha másnak is tudok segíteni. A maszk viselést az én érzékeny bőröm is megviselte, kipattogtam folyamatosan. Próbálgattam a maszkokat és sok bőrápoló dologgal igyekeztem orvosolni a problémát, de nem akart javulni a helyzet. Én nem használok az érzékeny bőröm miatt alapozót, meg parfümös dolgokat, csak ásványi poralapozókat, de azt is csak alkalmakra. Észrevettem, hogy amikor sminkeltem sokkal jobb állapotban volt a bőröm utána. De ugye az alapozóktól, meg mindenféle sminktől befülledhet a bőr a maszk alatt, szóval csak vékonyan vittem fel az ásványiporalapozót. És itt az összetevők nagyon fontosak! Mert a pattanások leszárításában és a gyulladáscsökkentésben is segíthetnek ezek a termékek. Nem hinném, hogy átlag termékekkel ez működne. Szóval az arcom és a maszk közé kellett valami, vékony rétegben bevált. Csak ugye állandóan befogta a poralapozó a maszkot és ezt nem szerettem. Keresgélni kezdtem a színtelen, transzparens, fixáló púderek között, aminek az összetevő listája is szép és önmagában is kellemes viselet lehet. Sok vélemény elolvasása, teszt nézés után döntöttem mellette. És de jól tettem, mert működik. Bár színtelennek van hirdetve, nem az, hanem van egy nagyon halvány sárgás színe. Ami szinte filtertként működik, tényleg kevésbé látszanak a pórusok. Van egy kis fedése, de a maszkon nem hagy nyomot. Matt a finishe és szinte egész nap tart, nagyon ritkán fényesedik át az arcom. Egyébként kapható szatén fényű változatban is, csak nem itthon. Nem ül a ráncokba, nem szárít, nem húzódik a bőröm, nem pattogtam ki tőle. Szinte nem is érzem, hogy van púder rajtam. Ha több rétegben viszem fel, nekem már túl világos és látszanak a por szemcsék a bőrön és poroz is, de hiszen ez egy púder, szóval nincs vele gondom. Én jól alá hidratálok és vékonyan tömör ecsettel viszem fel a bőrre, így szinte láthatatlan. A márka Confidence in a cream hidratálójával álom duót alkotnak rajtam. Ki kell tapasztalni kinek, hogy jó. Érzetre selymes az arcom tőle és durva de nem csak instant bőrszépítő hatása van. Mondjuk nem csoda, mert az összetevői között, még ha kis mennyiségben is, de a mai divatos modern csúcs hatóanyagok is fellelhetők. Mutasson valaki nekem még egy ilyen púdert! Verhetetlen szerintem. Eddig amit kipróbáltam a márkától szerelem lett, szóval tuti beszerzek még néhány terméket tőlük. Én hazánkban csak a Douglasnál találkoztam a márkával. Sokszor van kedvezményük, mindenképp ajánlom kipróbálásra!