td.dory23

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. január 19.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2017. november 17.

Szerintem megtaláltam életem alapozóját, gyönyörűen fed, persze néha kell a korrektor egy-két nagyobb bőrhibára de amúgy álom, és úgy érzem szebb lett tőle a bőröm, na meg extra tartós. És imádom, hogy tökéletesen passzol a bőrömhöz és nap közbe nem oxidálódik.

Pupa I'm Matt Lip Fluid

Pupa I'm Matt Lip Fluid
2016. január 17.

Mindenképpen ki szerettem volna próbálni ezeket a rúzsokat. Először valami nude árnyalatot akartam, de persze ez rögtön megváltozott amin megswatch-oltam a 053-Dark Red árnyalatot, szerelmes lettem. Annyira gyönyörű árnyalat egy igazi mély sötétvörös és mivel imádom a vörös ajkakat ez landolt a kosaramba, azóta mást szinte nem is hordok. Viszont sajnáltam hogy ezt nem igazán tudom iskolába hordani így egy visszafogott árnyalatot is be kellett szereznem, ekkor pedig a 012-Rose Nude-ra esett a választásom, ez pedig pedig tipikusan a My Lips But Better árnyalat. Mióta ezek megvannak, máshoz nem is nyúlok, ha igazán tartós matt ajkakat akarok. Tipp a szuper tartós lerobbanhatatlan ajkakhoz: Mac Paint Pot alapnak, rá Mac ajakkontúrceruza, végül rá ez a Pupás csoda és tádáááá reggel 7-től este 4-ig tartó hatás, evés-ivás-csókálló egyszerűen imádom és alig várom hogy beszerezzem az összes árnyalatot :D

Oriflame Optimals Even Out CC Arckrém SPF 20

Oriflame Optimals Even Out CC Arckrém SPF 20
2015. november 9.

Mikor megjelent azonnal vettem kettőt is(mert úgy olcsóbb volt), kipróbáltam és egyáltalán nem voltam elájulva tőle. Aztán kifogyott az alapozóm és képtelen voltam ezt használni. Azóta már a másodikat használom és csodálatosan helyettesíti az alapozót. Persze nem olyan tartós hogy 0-24 órába fent legyen, de a Rimmel Stay Matte púderrel 9-10 órát azért kibír. Egy átlagos hétköznapon nincs is ennél többre szükségem :)