tedit0506

Regisztráció dátuma: 2012. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2012. június 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

CaoNatur Korpásodás Elleni Sampon

CaoNatur Korpásodás Elleni Sampon
2014. december 21.

Szerintem ez egy nagyon jó sampon,igaz én télen nem tudok megszabadulni a korpától de ezzel a samponnal legalább a viszketés megszűnik és tiszta fejbőr érzetet hagy maga után.Az illata kellemes nem erős és hamar elillan.

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál

Avon Mark Big & Daring Dúsító Szempillaspirál
2014. augusztus 15.

Többet vàrtam tőle,kicsit csalódtam.Összetapasztja pillàkat,még úgy is ha hasznàlat előtt letörlök belőle,ami ugye nagy termékpazarlàs.Ami pedig nagyon zavar benne,hogy nagy csomókat vagy muglikat hagy a pillàkon amitől egyszerűen megőrülök ilyen csomókkal egy spiràlnàl màr vagy ezer éve nem talàlkoztam.Semmit nem tudok vele kezdeni,pedig màr mindent amit tudtam kipróbàltam.Amúgy tartós és nagyon szép fekete de nem dúsít és iszonyat hasznàlni.

Avon Egyrészes Szemhéjpúder

Avon Egyrészes Szemhéjpúder
2014. július 21.

Nekem a Pink Petal van meg,de szerintem borzalmas.Szerettem volna egy igazi szép rószaszín árnyalatot,de ez nekem csalódás volt.Kibontottam gyönyörű szép színe van.Meg is örültem neki.De porzik,felkenve semmi nem látszódik csak valami halvány szín apró csillámokkal.Csak alappal próbáltam,építgetni is próbáltam de nem nyerte el a tetszésemet.Trtósnak tartós,majd talán alapnak elhasználom.