tekozloangyal

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. március 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Rimmel Scandaleyes Jumbo Liquid Eyeliner

Rimmel Scandaleyes Jumbo Liquid Eyeliner
2016. november 26.

Szokás szerint a krémmániás kommenteket csak a vásárlás után olvastam el, ennek valószínűleg az az oka, hogy eléggé "impulzusvásárló" vagyok, pláne sminktermékek terén... :) Viszont szerencsére most nem egyezik a véleményem a többséggel, nekem ez a tus egyszerűen tökéletes. :) Azt én is észrevettem, hogy ha nem mattítom/alapozom le a szemhéjamat, akkor hajlamos arra, hogy felkenődjön, de ha nem hagyom ki ezt a lépést, akkor tökéletes! ezzel tudom a legszebb tusvonalat húzni, annyi időt pedig gyönyörűen kibír, amit kell neki. Szóval nálam abszolút nyerő és ha elfogy, mindenképpen újra fogom vásárolni. :)

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte

Astor Soft Sensation Lipcolor Butter Matte
2015. november 22.

Az Elegant nude van meg nekem is, és azt kell hogy mondjam, hogy ez eddig a kedvenc ajakceruzám, szívesebben nyúlok utána, mint az imádott essence rúzsom vagy a Kate Moss rúzs után :) minden szempontból tökéletes, tartós, hidratál, nagyon szép a színe, csillagos 5-ös!! :) *-*

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza

L'Oreal Paris Super Liner Gel Intenza
2015. november 22.

Imádom!! :)
Szemhéjtus-"pályafutásom" kezdetén folyékony tust használtam, majd filceset, de egyik sem lett a kedvencem, pedig sokfélét kipróbáltam. Hiába próbálkoztam folyamatosan, sosem lett elég szép egyenes, hepehupa-nélküli a végeredmény, ráadásul hamar le is pattogott, vagy kopott. Lényeg a lényeg, hogy egy rossmannos kuponnal rászántam magam ERRE a csodára és azóta a szerelmese vagyok *-* Elképesztően könnyű kezelni, az ecsete is nagyon jó, hihetetlen tartós, nekem a színe is nagyon tetszik, jól rétegezhető, két rétegben már valóban csodaszép fekete, egy után inkább olyan sötétnek, füstösnek mondanám, de az is nagyon bejön :) állandó lakója lett a sminkszütyőmnek, remélem, még jó sokáig kitart majd :)))