temsethebest

Regisztráció dátuma: 2014. április 7.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. április 7.
Bőrprobléma: -

Essence Quattro Szemhéjpúder

Essence Quattro Szemhéjpúder
2014. július 4.

Nekem a barna árnyalatos van meg, szép sminket lehet vele készíteni, bár jobban örülnék neki ha kevesebb lenne benne a csillámpor. Nekem kell alá a primer, bár eddig még egyetlen olyan szemhéjfestéket se találtam ami alá nem kellene a szememre, szóval ezért nálam nem kap rossz pontot. A 2 barna között lehetne egy kicsit nagyobb különbség is az árnyalatok terén.

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)

Essence Szemhéjpúder Ecset (régi)
2014. július 4.

Már a második ilyen ecsetemet fogyasztom, az elsőt sikerült elhagyni költözéskor. Nagyon nagy szenvedés volt pár napig megint applikátorral dolgozni, szóval amint időm engedte rohantam is a boltba. Puha, kényelmesen fel lehet vele vinni a festéket, jól lehet vele dolgozni, statírozni, jól bírja a strapát. Remélem ezt nem vesztem el, de ha igen biztos megint ilyet veszek.

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Essence Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2014. július 4.

Első ecsetem amit megvettem, pont az Essence zselés szemhéjtusához. Nagyon szép vonalat lehetett vele húzni az elején, aztán ahogy használtam beleragadt kicsit a festék, megmostam, még használtam egy ideig, aztán sajnos elkezdtek kiállni belőle a szálak, így tus húzásra alkalmatlanná vált. Most már csak a szemöldököm szoktam vele megfesteni, arra viszont tökéletes.