TerraNostra

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. április 6.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

frei öl Masszázs Olaj Kismamák Részére

frei öl Masszázs Olaj Kismamák Részére
2019. december 7.

A hatásáról nem tudok beszámolni, mert számomra használhatatlan. Bekenegetem magam, de reggelre minden ruhám teljesen avas szagú lesz tőle. Nincs lejárva, teljesen kellemes, mikor felkenem, reggelre azonban büdös lesz. Ugyanerről számoltak be a környezetemben azok, akik használták. Hogy mennyire lenne hatásos, az számomra rejtély marad, mert így elviselhetetlen, használhatatlan.

Vichy Normaderm Phytosolution

Vichy Normaderm Phytosolution
2019. április 29.

A trnd projekt keretében van lehetőségem tesztelni a terméket. Hormonproblémák tüneteként arcom kamaszkorom óta problémás: zsíros, miteszeres és gyakran pattanásos. A termékről röviden: prémium megjelenés, szuper állag, az arc zsírosságával nagyon hamar leszámol, egész napra üde, de nem száraz vagy fakó bőr az eredménye. Napi kétszeri használattal szépen kezeli az apróbb bőrhibákat, a tág pórusokat pedig hatékonyan összehúzza. Az apróbb pattanások ellen is hatásosnak bizonyult, a gyulladást csökkenti, ezáltal gyorsabban eltűntek. A durvább, nagyon gyulladt, hatalmas pattanásokkal ő sem tud mit kezdeni, bármennyire is hittem benne. Határozottabban szebb a bőröm a használatával, a mindennapi ápoltságot megkapom tőle. Ami miatt nem adok neki 5 csillagot, az az illata, amit én ki nem állhatok (szerencsére negyed óra után eltűnik).

Avon Full Speed EDT

Avon Full Speed EDT
2015. május 12.

Imádom az illatát és a tartósságát is. Nagyon klassz, ezer közül is felismerném! :D