TESA1316

Regisztráció dátuma: 2020. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. március 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MediNatural Niacinamide Szérum

MediNatural Niacinamide Szérum
2020. augusztus 17.

Örülök hogy megvettem, mert tökéletes most a reggeli rutinomba. Ebben a melegben már csak ezt viszem fel és utána egy fényvédőt. De mindenképp érdemes várni egy kicsit a felvitele után még a következő lépés előtt mert azt vettem észre hogy tovább mattít ami nálam fontos mert eléggé zsíros a bőröm. A fényvédőm is mattítós (Eucerin) de mégis vhogy úgy jobban bírja.
Nagyon, híg, vizes állagú, gyorsan kell vele dolgozni, hamar be is szívódik de mégis jobb ha várunk kicsit. Kevés kell belőle így gazdaságos.
Egységesebb a bőr, mattít, ránctalanít, szereti a bőröm és ráadásul magyar termék. Nem okozott semmiféle allergiát, kevesebb miteszer kevesebb patti mondjuk nincs nagyon pattanásom kivéve amikor kicsit megbolondul a testem de azzal együtt tudok élni, a tág pórusokat is szépen kezeli.Számomra tökéletes a retinol szérumjával együtt amit csak este használok.

Medinatural Retinol Szérum

Medinatural Retinol Szérum
2020. augusztus 17.

Mindenképp szerettem volna retinolt és erre esett a választásom. Szerencsére! Vki írta korábban hogy ez gyenge-közepes retinol de nekem tökéletes. Nincs irritáció, nem érzem azt hogy erős lenne sőt inkább azt hogy pont tökéletes. Néha érzek minimális bizsergést de nincs jelentősége. Amióta ezt használom nagyon tetszik a bőröm 😄. Minden este használom, most a nagy melegbe nem is használok mást. Ha érzem hogy egy kicsit sok akkor pár napig hialuron. Gondolom azért télen kevés lesz de mindenképp medinaturalos krémet veszek hozzá. Korábban az ANR szérumot is használtam és annak a szemránckrémjét de nem hiszem h újra fogom venni mert szinte ez a szérum is azt hozza. Sőt a szemem alá és fölé is, nem a szemhéjra csak a szemöldök alatti részhez kenem ( a csontra)és szebb mint az ANR szemránckrémmel. Amúgy a szememre a retinol fölé Schüssler szemránckrémet használom...nagyon tuti így.
Kevés kell belőle, mindig meglepődök h még milyen sok van belőle pedig a nyakamra és a dekoltázsra is ugyanúgy használom.
Szóval egyenlőre nagyon meg vagyok ezzel elégedve, ajánlom mindenkinek arról nem is beszélve hogy magyar termék.
Ennek köszönhetően jó pár kenceficét kiiktattam mert emelett felesleges.
És reggelre a niacinamidos szérumját használom mert az is szuper.

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+

Helia-D Cell Concept Hidratáló Szérum Normál/Kombinált Bőrre 35+
2020. augusztus 16.

Nem lenne rossz ez a szérum, mert pár használat után láttam hogy szép az arcom de az illatával nem vagyok kibékülve. Nekem túl sok...
Nem veszem újra de azért a kézfejemre elhasználom.