Tessa

Regisztráció dátuma: 2015. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. június 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tom Ford Ombré Leather (2018)

Tom Ford Ombré Leather (2018)
2019. december 10.

Ajándékban kaptam egy 100 ml-es kiszerelést. Állítólag uniszex, de szerintem valamit nagyon benéztek, mert szerintem ez 100% férfi illat. Rajtam legalább is nagyon férfias. Mégis annyira tetszik, hogy eltettem, mert a későbbiekben számítani fogok rá. Ugyanis az a férfi, aki majd az oltár elé fog vinni - nem fogom beérni polgári esküvővel - ezt a parfümöt fogja használni. Attól függetlenül, hogy nyár lesz, vagy tél. Fogja-e szeretni, vagy sem. Nem lesz apelláta!

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP

Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP
2019. május 16.

Az anyaillatot is szeretem, de ezt imádom. Sokkal teltebb, karakteresebb. Arról nem beszélve, hogy sokkal tovább tart, mint a sima Light Blue. Nyáron, a nagy melegben igazi szerelemnek számít nálam. Most hirtelen nem is jut eszembe ennél jobb nyári designer parfüm. Szeretem, ahogyan kellemesen, körbeölel azzal a citrusos-krémes finomságával. Tiszta, gyümölcsös friss. és nőies. A párom is nagyon szereti.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. november 11.

Jöttem felpontozni.
Meglepő, hogy mennyire le van értékelve, de mint azt már korábban is említtettem, ha valami különlegeset és számomra jót szeretnék, csak be kell lesnem ide, hogy mit nem szeret a többség, és én azt biztosan szeretni fogom. Kicsit emlékeztet a Jardin Mediterranee-re a Herméstől, de érzek benne némi Coco Mademoiselle-t is.
Az üvege gyönyörű. Intenzív és tartós és nagyon agilis parfüm. A kezdeti illata érdekes, de ahogy változik, egyre kellemesebb lesz. A végeredmény egy meseszép púderes, nőies és harmonikus illat.