Tesz.Szi

Regisztráció dátuma: 2022. június 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. június 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+

Garnier Ambre Solaire Fluid Arcra SPF50+
2022. június 14.

Nagyon jó ez a fényvédő, régóta ki akartam már próbálni és szidom az eszem, amiért több terméket előnyben feszesítettem ezzel szemben, gondolván, hogy azok jobbak. Nagyon el voltam már keseredve, mert sok féle fényvédőt próbáltam már, kezdve az Eucerintől a Niveán át az Elyn's Lab-ig, de egyik sem vált be, mindtől olyan volt az arcom, mintha zsírral kentem volna be. A Revoxot meg a múltkor előttem vették le a polcról, szóval... Szóval tettem ezzel egy próbát és ez végre nem ragad, nem büdös, nem kukacos és nem diszkógömb! Én púderezek, szóval duplán tökéletes. Gyorsan rendeltem belőle még kettő tubussal, meg egy Revoxot, remélem ezzel így kihúzom a nyarat.

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Lightweight Protecting Milk SPF50

Garnier Ambre Solaire Sensitive Advanced Lightweight Protecting Milk SPF50
2022. június 5.

Szétdícsérték ezt a fényvédőt, ezért megvettem, de valami borzalom. Azt írták sokan, hogy matt finisht kaptak, hát nekem ez diszkógömb kategória, ráadásul ragad.. Itthonra púderrel elmegy, két óránként újra tudom kenni, de ha megyek bárhova, biztos nem kenem magamra. Testre szoktam még, hogy fogyjon.

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Dry Touch Napozó Testre SPF50+
2022. június 5.

Arcra használom, ugyanazt hozza, mint a ténylegesen arcra való. Nekem nem okozott semmi kellemetlenséget és árban, mennyiségben is jobb, ezektől függetlenül nem veszem újra, mert nem lett a kedvencem.