TFerenc

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. július 10.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Estée Lauder Lauder for Men

Estée Lauder Lauder for Men
2021. október 7.

Kifújás után pár percig mennyei, utána 5 percig kihívás, majd elég kellemes oldies hangulatú lesz. Friss, aromás, meleg hangulatú, hangsúlyos tölgymohával. 40 vagyok, de ettől pikk-pakk 50 leszek :)
Ettől eltekintve jól esik beleszippantani a bőrömön.

Zoologist Beaver

Zoologist Beaver
2021. szeptember 16.

Nagyon kíváncsi voltam erre az illatra, a jegyek alapján. Vízes jegyek, bőr, hársvirág, Castoreum.... Valami állatias, nedves, sűrű illatot vártam a Zoologist-tól. E helyett kb olyan, mint egy Erősebb, "beast" illat másnapi eredménye a bőrön. Fragranticán többen írták hogy mosott ruha illat. Ezzel egyet kell értenem, tényleg olyan mint mikor szárad a lepedő, kint a nyári melegben, csak annál édeskésebb. Nem rossz, de ezt bármelyik olcsó szintetikus illat hozza. Nem is tartós, rajtam 2-3 óra.

Histoires de Parfums 1828 Jules Verne

Histoires de Parfums 1828 Jules Verne
2021. július 16.

Rajtam nem üdítően friss, csak az első 10 percben a citrus nyílástól, ezt követően inkább édeskés illat. Ettől függetlenül melegebb időben is hordható, amire igencsak hasonlít az a Succus bár az még frissebb, a gyömbér miatt. Szerintem sem az a Whah illat, de könnyen hordható és érződik rajta hogy más mint egy "D" boltban kapható parfi.

1 KRÉM