Thedoroo

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 8.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2019. február 8.

Az utóbbi hónapokban igencsak megtetszettek a rózsaszínes, lilás színek, így ezekben pompázott a hajam (ombre). Hajfesték eltávolítás után a lilából zöldes foltok maradtak, ezeket szerettem volna eltávolítani, amit ez a világosító lényegében meg is tett. Arany-méz színű lett a hajam, nem mondanám, hogy meg vagyok elégedve a színével, de nagyjából erre számítottam. Némi világosítást még igényel, mert meleg árnyalatot kaptam, de azt másik termékkel meg tudom oldani.

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező

Schwarzkopf Live Ultra Brights or Pastel Hajszínező
2018. december 10.

A 94-es, purple punk színt próbáltam ki és azt kell mondjam, hogy nagyon meg vagyok elégedve vele. A szín teljes mértékben ugyan olyan lett, mint amit a dobozon lát az ember, egyszerűen imádom. Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2018. február 8.

Nos,mielőtt használtam volna,utána olvastam egy kicsit. Láttam a készítményről hideget-meleget,de belevágtam.
Azt tudni kell,hogy a nap kiszívta a hajamat sötétszőkére alul,ezért természetes ombre volt. Jött egy kattanat,befestettem a COLORISTA sötét lila festékével a hajam alját,ombrére,imádtam. Kikopott,de nagyon látszott a vöröses lilás árnyalat a hajamban,de gyönyörűen kiszedte a hajamból ! :)
A kellemetlen dolog a szaga volt,amikor kentem fel a hajamra a torkomat folytotta,nagyon büdös volt.
Mindenképpen ajánlanám :)