TheFlow

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2019. szeptember 27.
Bőrprobléma: Vízhiány

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2021. április 12.

Eltömődött pórusokon, miteszereken kellene segítenie, illetve gyulladást csökkenteni. A miteszereimet, egyenetlen bőrtextúrát az első hónapban nagyon szépen rendbe tette, de azóta úgy érzem, erősebb BHA-ra lenne szükségem, már nem látszik annyira, hogy hatékony lenne. A faggyútermelést szépen egyensúlyozza. Gyulladt pattanásokon nem feltétlen segít sajnos nálam. Első mindennapos BHA hámlasztóm volt, eleinte nagyon jól bevált, hamarosan elfogy, de utána másikat, erősebbet fogok venni. Pozitívum viszont, hogy minden reggel lehet használni (fényvédelem mellett persze), mert ahhoz nem elég erős, hogy az én bőrömet irritálja, pedig hajlamos rá.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. április 12.

Reggelente lemosás után hasznlom, ha különösen száraz érzetű a bőröm, húzódik, vagy tudom, hogy maszkban leszek egész nap, és irritálni fog a súrlódás és a meleg. Nagyon jól kiegészíti a rutinomat, nem zsírosít, enyhén nyugtató hatású, bár én főleg a plusz hidratáció miatt használom. Ettől függetlenül biztosan újravevős, imádom, pont erre van szüksége a bőrömnek, amikor dehidratált.

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker

Geek & Gorgeous 101 Jelly Joker
2021. április 12.

Nagyon szeretem ezt a lemosót. Sminklemosásra tökéletesen alkalmas, mindent leszed, bár ha belekerül a szemembe, kicsit csípni szokott. Face Halo-val szoktam letörölni, és utána jön a második lemosás. Második lemosóként, és reggel akkor használom, ha nem nagyon zsíros érzetű a bőröm, akkor mást használok. Egyébként nem irritál, nem szárít, de hatékonyan tisztít. Árérték arányban szerintem verhetetlen.