ThinkaboutIT

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. november 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Ajmal Amber Musc

Ajmal Amber Musc
2020. szeptember 24.

Az illat neve miatt arra számítottam, hogy egy ámbrás, mósuszos illat lesz. Utánaolvasva tudtam, hogy rózsa is van benne. Sajnos a bőrömön a rózsa elészemtelenkedik az ámbrának és a mósusznak, és ledominálja őket olyan mértékig, hogy a másik kettő rajtam egyáltalán nem is érződik. Szerencsére csak kis mintát rendeltem belőle.
Ez egy finom rózsaillat egyébként, de a parfüm neve miatt másra számítottam. Tartós és intenzív, az ámbra és a mósusz szerelmeseinek viszont nem ajánlom, csakis rózsaimádóknak.

Borotalco Invisible Golyós Dezodor

Borotalco Invisible Golyós Dezodor
2016. november 4.

3 szempontot tartok szem előtt dezodor vásárláskor:
(1) alkoholmentes legyen, hogy ne viszkessek tőle
(2) ne színezze el a fehér és fekete felsőket
(3) kibírja az intenzív testmozgást, sőt kellemes illata legyen sportolás közben/után is.
Nos :)
(1) pont: pipa! Nem irritálja az érzékeny bőrömet.
(2) pont: nem színezi el a ruháimat, könnyen kimosható (egyedül az öltözködésnél kell figyelni, hogy a már dezodoros hónaljon úgy emeljem át a felsőt, hogy ne érjen hozzá, így nem keni össze)
(3) pont: finom, tisztaságillata van felvitelkor és még egy kiadós sport után is (Szerintem egyébként a dezodorok illatát a bőrünkön az is befolyásolja, hogy mit eszünk. Én nagyon ritkán eszem húst, és elképzelhetőnek tartom, hogy ez is közrejátszik, hogy nálam ilyen jól teljesít.)
Ha több órát sportolok, olyankor azért előtte ráerősítek ennek a deónak a spray változatával is. A kettő együtt teljes tisztaságillatba borít, és sport után sem kell újra deóznom.
Kb. két éve fedeztem fel, és jelenleg is ezt használom. Az Auchanban vagy a DM-ben szoktam venni.
Nekem nagyon bevált, 5 csillag!