Thumpa

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. október 5.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Annemarie Börlind Seide Natural Hair Care Mild Shampoo

Annemarie Börlind Seide Natural Hair Care Mild Shampoo
2016. július 12.

Sajnos elég drága, de ez az egyik legjobb sampon, ha nem a legjobb, amit valaha használtam. A hajam alapvetően elég egészséges, nem festem, de néha sütögetem, tupírozom, és esetenként megérzi a stresszt. Elfogyott a samponom, ezért gondoltam, újra körülnézek, és erre esett a választásom. Vettem mellé egy másik márka kondicionálójából kis zacsival, hogy ma extra treatment lesz, mert három nap alatt kétszer vasalózgattam, és úgy gondoltam, ez remek döntés is volt, mivel mosás után nagyon csikorgós lett a hajam a sampontól. Mire megszáradt azonban, csodásan szállós, selymes, puha, fényes lett, és semmi szükségem nem lett a hajmaszkra. Lehet, tényleg roncsolt hajon nem működik ilyen jól, vagy minimum kell mellé egy pakolás, de az én nagyjából egészséges hajam -ami viszont néha nem tűnt kellőképpen annak más biosamponokkal - csodás lett.

Lancôme Trésor

Lancôme Trésor
2014. december 4.

Balzsamos, retro-ódon, arany-fekete egy kis pinkkel. Egy 45 éves, alkoholos delíriumban úszó exdáma, aki felvette az egykori legszebb bundáját, aztán ezt előkapta a tükrös szekrényéből, és magára löttyintett belőle egy indokolatlanul nagyvonalú kézmozdulattal. Nekem nagyon bejön.

Montale Blue Amber

Montale Blue Amber
2014. augusztus 1.

Ez az illat egy paradox illúzió, komolyan.

Első nekifutásra az édessége az, amely feltűnik, de abban a pillanatban, hogy egy "meh" kíséretében elfordulhatnánk, beszippant magával egy sötét csavarral, és rájövünk, hogy az cukros illat csak játszik velünk, szinte fricskaként van jelen. Sűrű dög, olyan, mint egy karcos barbár adonisz, aki egy karlendítéssel húz magához, de abban a pillanatban, hogy rendőrért sikoltoznánk, beleszippantunk a meleg hajzuhatagba, és megnyugszunk.

Perverz egy parfüm, na.