Thyra

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. február 25.
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 8% AHA Gel Exfoliant
2015. február 7.

Sajnos nekem nem vált be, delux mintám feltettem eladásra.

Paese Mattifying Powder With Argan Oil

Paese Mattifying Powder With Argan Oil
2013. május 12.

Őt is megkaptam. Elegáns, csini dobozka, tükörrel ellátva. Csak két színben elérhető jelenleg. A sötétebbet rendeltem, ami még így is elég világos, de felvitel után egy kis idő elteltével remekül alkalmazkodik a bőr eredeti tónusához, egész nap ügyesen mattosít. A saját szivacskája is használható, de finomabb ecsettel felvinni. Én vagy csak alapozót, vagy csak púdert használok (mert ami sok, az néha sokk), de így magában is szépen fed, kellemes viselni, nem húzza a bőrömet. Azért nyárra jó lett volna kicsit 'naposabb' szín is... Visszatérve a fedésére, aki komolyabb bőrhibákkal rendelkezik, azért ne várjon csodát tőle. Nekem bejön.

Paese Lush Velvet Folyékony Alapozó

Paese Lush Velvet Folyékony Alapozó
2013. május 12.

A márkán belül nem őt akartam, de mivel a kiszemelt csak egy színben volt akkor, ez mellett döntöttem. A warm beige árnyalatot rendeltem, gondoltam ha a színskála nem az igazi, akkor sem nyúlok nagyon mellé.... Ehhez képest a termék inkább 'hideg pasztell' szín sajna. Az üveg csinoska, pumpás adagolóval, amit le lehet csavarni, 50ml!, tehát az árát (2350ft) megérné, ha nekem is tetszene. A felvitelt kézzel és ecsettel is teszteltem, nálam valamiért kézzel jobban működött. Előszőr lágy krémes, majd kezd kötni, de jól eldolgozható. A finish rajtam inkább bőrfényű, majd pár óra múlva a T-vonal már fénylik, ezért szerintem zsíros bőrre nem lesz jó választás. Gyenge, közepes fedése van, építeni nem próbáltam, nekem ennyi elég. Nem szárít, de valamiért nem szereti a pofim, olyan mintha le szeretné dobni magáról, 'izzad' alatta. Amúgy a felsorolt jó összetevők mellett még a "PARAbének" is ott vannak ugye. Szóval nem csak a színével van gondom személy szerint. Én nem kedvelem.